WLN

Duomenų apsauga

Print

Warwick Legal Network

JURIDICON yra aktyvus nepriklausomų advokatų kontorų tinklo Warwick Legal Network (WLN) narys nuo 2010. WLN yra 2001-aisiais metais įkurta tarptautinė grupė verslo advokatų kontorų, visame pasaulyje padedančių savo klientams vykdyti vienos valstybės sienas kertančią prekybą ir investicijas.  WLN nariai padeda mūsų klientams tiek investuojant į užsienį, tiek Lietuvoje, taip pat verslo sandoriuose, susiliejimuose ir įsigijimuose, įmonių struktūrų sudaryme, verslo kūrime, sprendžiant ginčus, intelektinės nuosavybės, darbo, mokesčių teisės srityse ir nekilnojamojo turto sandoriuose. WLN specializuojasi komercinėje teisėje tarptautiniu mastu ir ypatingai yra stipri vidutinėse rinkose.

Warwick Legal Network (WLN) yra nepriklausomų advokatų kontorų Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Kipre, Čekijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Airijoje, Italijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Turkijoje, Ukrainoje ir Jungtinėje Karalystėje tinklas, kuriam priklauso apie 500 teisininkų.

Tik rekomenduotos advokatų kontoros, kuriose atliktas kokybinis jų teikiamų paslaugų tyrimas yra kviečiamos prisijungti prie Warwick Legal Network. Tokia atranka užtikrina, kad visos WLN narės yra kompetentingos teikti aukštus kokybės standartus atitinkančias teisines paslaugas. Į WLN buvome pakviesti įvertinus mūsų tarptautinį pobūdį ir patirtį, griežtą vidinę kontrolės ir vidinių peržiūrų programą, naudojamą kokybės bei dokumentų valdymo sistemą, kitus technologinius išteklius. Kompetentingų Warwick Legal Network (WLN) priklausančių advokatų kontorų konsultacijos suteikia neįkainojamą pranašumą, kai prireikia pagalbos ruošiantis bei sėkmingai įgyvendinant tarptautinius verslo sandorius. 

Laimonas Marcinkevičius yra tarptautinis JURIDICON atstovas santykiuose su WLN.