CookieConsent

Teisinis verslo aptarnavimas

Tuo atveju, jei neturite struktūrinio padalinio, sprendžiančio teisinius klausimus, arba savo įmonės teisininko, ar reikalingas tam tikros srities teisininkas – profesionalas, esame pasirengę Jums suteikti nepriklausomas ir kokybiškas teisines paslaugas nepriklausomai nuo to, ar Jums reikėtų teisininkų komandos ar pakaktų ir pusę darbo laiko dirbančio specialisto. Įmonėms, neturinčioms įmonėje dirbančio teisininko, teikiame įmonės (bendrovės) teisininko paslaugą - "Teisė verslui"®️.

Turėdami 20 metų įmonių aptarnavimo patirtį, esame pakankamai universalūs ir galime prisiimti atsakomybę už visus su teise susijusius įmonės veiklos aspektus - įvairių sutarčių rengimą, konkurencinių teisinių veiksmų priežiūrą, teisinį tarpininkavimą sandorių metu. Galime būti atsakingi už visą įmonės teisinį ūkį, būti  Jūsų įmonės (bendrovės) teisininkas.

Kodėl „Teisė verslui“®️ paslauga yra teisingas sprendimas?

  • Ši paslauga apima Jūsų įmonės kasdienių teisinių reikalų valdymą už fiksuotą kainą
  • Paslaugos modelis leidžia Jums susikoncentruoti verslo plėtroje, žinant, kad Jūsų įmonės reikalais rūpinasi patyrę Juridicon teisės profesionalai (advokatai)
  • Kaip mūsų prioritetinis klientas, Jūs turite priėjimą prie išteklių (informacijos, dokumentų pavyzdžių ir pan.)  bei mūsų turimo know-how, kuriuos galite panaudoti savo įmonės poreikiams
  • Bendradarbiaudami ilgesnį laikotarpį, mes galime Jums  pasiūlyti prevencinius patarimus, skirtus Jūsų verslo plėtrai

Paslauga yra tinkama bet kokio dydžio įmonei ir gali būti pritaikyta Jūsų poreikiams, atsižvelgiant į tai, ar Jums reikia pusės teisininko ar keleto.

Pageidaudami gauti daugiau informacijos apie paslaugą "Teisė verslui"®️ arba gauti pasiūlymą, rašykite iš savo įmonės el. pašto tiesiogiai Juridicon vadovaujančiam partneriui Laimonui Marcinkevičiui.