Print

Įmonių steigimas ir registravimas užsienyje

Konkurencingi įkainiai ir projektiniai pasiūlymai

Renkatės teisininkų komandą savo naujam projektui ar bylai AR ieškote įmonių, mokesčių, jungtinės veiklos (partnerystės, akcininkų santykių) ar sutarčių eksperto? Būtinai gaukite pasiūlymą iš mūsų! Juridicon yra advokatų kontora, kuri siūlo vienus iš konkurencingiausių įkainių Lietuvoje už patyrusių verslo advokatų paslaugas.

Visi JURIDICON advokatai yra patyrę savos srities profesionalai, 10 ir daugiau metų teikiantys teisines paslaugas Juridicon verslo klientams, papildomai turintys patirties projektų ir didelės apimties žinių valdyme

Taikome metodikas, skirtas Kliento lūkesčių atitikimui ir viršijimui savo teisininko atžvilgiu, tai leidžia iš anksto tiksliai apibrėžti paslaugų apimtį, teikti paslaugas už fiksuotą įkainį, neviršyti Kliento nustatyto biudžeto ir įgyvendinti vertę kuriančius sprendimus.

Nuolatinio teisinio aptarnavimo atveju prisiimame atsakomybę už teisinius aspektus, kuriuos sutarėme apsaugoti už fiksuotą kainą per mėnesį. 

Patikrinti pateikimo būdai

Apimtis ir sudėtingumas mūsų negąsdina - mes ten jau buvome. Pateikiame rezultatus greitai ir dažnai, įtraukdami Jus į kiekvieną žingsnį. Veikiame taip, kad Jūsų projektų tikslai būtų pasiekti laiku ir suderinto biudžeto ribose, nepriklausomai nuo projekto apimties ar sudėtingumo. Kartu su ilgamečiais partneriais užsienyje teikiame teisines paslaugas, įgyvendiname įmonių susiliejimų ir įsigijimų, jungtinės veiklos projektus ir atstovaujame ginčų sprendime beveik visame pasaulyje nuo 1996-ųjų metų

Mes, JURIDICON teisininkai turime bendrą - Juridicon Kliento - tikslą. Todėl projektuose, pavedimuose ir bylose dirbame kartu, kaip komanda, o ne kaip pavieniai teisininkai "po vienu stogu". 

Teisinių paslaugų teikimo verslui neįsivaizduome be konsultavimo mokesčių srityje. ''Mokesčiai yra pagrindinė JURIDICON teisininkų praktikos sritis. JURIDICON teisininkai gali patarti visais mokesčių teisės klausimais, turėdami tikslą, pasitelkiant įmonės struktūrą ir sudaromus sandorius, veiksmingai planuoti ir modeliuoti įmonės sandorius bei su jais susijusius mokėtinus mokesčius." (Legal5oo)

Bendravimas ir bendradarbiavimas

Nuo pirmosios dienos galite realiuoju laiku matyti savo projekto ar bylos teisės komandos darbą. Verslo įmonės, tapusios mūsų klientais džiaugiasi sklandžiu ir lengvu bendradarbiavimu.

Kaip mūsų klientas galite realiuoju laiku naudotis tais pačiais duomenimis bei informacija, kurią naudoja mūsų teisininkai. Prisijungę Klientų portale galite su mumis diskutuoti, matyti, kaip įgyvendinami Jūsų projektai, pavestos užduotys, sužinoti apie jų eigą bei padėtį, o integruotoje dokumentų valdymo sistemoje rasti visus savo dokumentus, juos komentuoti. Trumpųjų žinučių dėka galima dar operatyviau ir konfidencialiau susisiekti su savo teisininku, aptarti paruoštą dokumentą, gauti atsakymą į rūpimą klausimą ar pan.

Išsami teisinių žinių duomenų bazė

Prisijungę prie mūsų žinių valdymo sistemos galite rasti Juridicon teisininkų ruoštas publikacijas įvairiais teisės klausimais, atrinktą teismų praktiką, o taip pat išsamią įvairių dokumentų pavyzdžių, šablonų bazę (sutartys, taisyklės, nuostatai ir t.t).

Ypač patenkinti klientai

Daug dirbame, siekdami išlaikyti aukštos kokybės klientų aptarnavimo standartus. Visada paskiriame Jums atsakingą teisininką ir projekto vadovą tam, kad visi Jūsų pavedimo, projekto ar bylos aspektai būtų įgyvendinami sklandžiai.

Jūsų gaunami rezultatai - prioritetizuotos ir įgyvendintos didžiausias pajamas nešančios/kaštus taupančios ir strateginės verslo sutartys, įgyvendintas biudžetas, apginti ir apsaugoti įmonės interesai (bylinėjimasisduomenų ir privatumo apsaugaintelektinė nuosavybė, atitiktis). 

Projekto pabaigoje prašome Jūsų atsiliepimų, kaip mums pavyko, o apklausos rezultatai siunčiami tiesiogiai mūsų vadovui.

 

JURIDICON advokatų kontoros specialistai teikia konsultacijas ir kitas teisines paslaugas Lietuvos verslo subjektams, kurie ketina steigti, įsigyti, reorganizuoti įmones, filialus, atstovybes ar kitaip plėsti bei stiprinti savo pozicijas tarptautiniu mastu. Tokios veiklos sritys kaip importas, eksportas, tarptautinė prekyba ir verslas atrodo labai patraukliai ir respektabiliai, tačiau ne kiekvienas, ketinantis vykdyti tokią veiklą sugeba įvertinti skirtingų rinkų ypatybes, teisinio reguliavimo subtilybes, adekvačiai įvertinti visas rizikas bei jas suvaldyti. Dėl to, JURIDICON advokatų kontoros verslo teisės ekspertai dirba tam, kad padėtų savo klientams apsvarstyti visas galimybes ir patartų pasinaudoti geriausiomis iš jų.

Prieš plečiant ar pradedant verslą tiek ES, tiek trečiosiose šalyse būtina apsvarstyti eilę sudėtingų klausimų, todėl jau daugiau nei 20 metų siūlome savo paslaugas, kad priimtumėte tik geriausius sprendimus. Galime ne tik patarti verslo struktūros klausimas, bet ir kompetentingai įvertinti skirtingas jurisdikcijas: jų teisinio reguliavimo skirtumus bei mokestinės aplinkos ypatybes. Turėdami partnerius daugelyje strategiškai tarptautiniam verslui patrauklių jurisdikcijų, galime užtikrinti, jog Jūsų užsakymu parengtos konsultacijos ir išvados atitiks aktualų teisinį reguliavimą bei naujausią praktiką.

JURIDICON advokatų kontoros teisininkai ne vienai Lietuvos įmonei bei investuotojui savo patirtimi yra padėję plėsti ar pradėti verslą užsienio šalyse ir taip atvėrę galimybes pasiekti tarptautinį pripažinimą. Savo patirtimi ir žiniomis galime pasidalinti ir su Jumis, jei ketinate ar dar tik galvojate investuoti užsienyje. Pasinaudosime visais savo ištekliais ir dirbsime tam, kad Jūsų vizija taptų tikrove.

    Lietuvos įmonėms siūlome tokias pagrindines paslaugų grupes:

    • Eksportas ir tarptautinė prekyba
    • Tiesioginės investicijos užsienyje

    Kartu su Warwick Legal NetworkILS Fiduciaries ir kitais ilgamečiais partneriais padedame įregistruoti įmones įvairiose pasaulio šalyse, padedame atidaryti joms sąskaitas užsienio bankuose. Nepriklausomai nuo jų paskirties - prekybines, paslaugų įmones, holdingus, patikėjimo bendroves.

    Taip pat, daugiau kaip 25 Europos šalyse, Baltarusijoje, Azijoje, JAV teikiame įmonių nuolatinio teisinio aptarnavimo, mokesčių, administravimo, apskaitos tvarkymo bei migracijos paslaugas.