Zoho

Print

Pagalba konkrečiais teisės klausimais

You are not authorized to access this content.

Be papildomų rizikų Jūs galite pavesti  JURIDICON valdyti dalį savo įmonės ar teisės departamento funkcijų, išlaikydami visišką galimybę kontroliuoti savo kaštus. Jūs realiuoju laiku matote pateiktus pavedimus ir susijusią informaciją. Tam padeda mūsų Klientų portalas.

Reikalinga pagalba konkrečiu verslo teisės klausimu ar konkrečioje byloje, rūpi išvengti konkrečių baudų, suvaldyti tik vieną ar kitą teisinę riziką? Rašykite mums arba registruokitės konsultacijai:

Registruotis konsultacijai

Nors visos įmonės nepriklausomai nuo jų dydžio pasižymi specialiais poreikiais, tačiau mažos ir vidutinės įmonės išsiskiria tuo, kad, spręsdamos sudėtingas bei kompleksines ekonomines, teisines ar technines (procedūrines) problemas, susiduria su ribotais žmogiškaisiais bei intelektiniais ištekliais. 

Nepriklausomai nuo to, kuriame įmonės veiklos ar plėtros etape esate Jūs:

  1. Kuriate – plėtojate verslo idėją, ieškote tinkamiausios nišos rinkoje, vystote naujus produktus ar jų ieškote
  2. Plėtojatės – bandote pritraukti naujus išteklius
  3. Augate – tobulinate organizacijos funkcionavimo sistemą
  4. Tobulėjate – vystote įmonės valdymo sistemą
  5. Profesionalėjate – formuojate organizacijos kultūrą

Mūsų taktika

Juridicon siūlo visą teisininkų komandą, kuri pasiruošusi Jums padėti tada, kada prireiks ir veiks taip, kad kiekvienas iš aukščiau išvardintų etapų būtų sėkmingai įveiktas ir sparčiau žengtumėte savo profesionalėjimo link. Suprasdami besiplėtojančio ir augančio verslo poreikius bei komercinį spaudimą, su kuriuo galite susidurti, esame pasirengę Jums pasiūlyti savalaikius, praktiškus bei pragmatinius sprendimus, kurie ne tik padėtų Jūsų kasdieninėje veikloje, bet ir sudarytų visas sąlygas Jums plėtotis ir augti. 

Siūlome teisines paslaugas atskiruose pavedimuose, kurie atitiks Jūsų įmonės poreikius ir bus atlikti sutarto fiksuoto biudžeto ribose. Nesvarbu, ar tai būtų siauros sutarties parengimas, ar daug sudėtingesnė situacija (sandoris, projektas ir pan.), mūsų teisininkai gali suteikti teisinę pagalbą tokiose teisinėse srityse, kaip mokesčiai, sutartys ir ginčų sprendimas. 

Pasitelkdami partnerius užsienyje, galime teikti vienkartines paslaugas ir Jūsų užsienio įmonei (tiek prekybinei, tiek holdingo).

Jūsų rezultatas - išvengtos ar kitaip suvaldytos teisinės grėsmės, pasiektos verslo galimybės.