CookieConsent

Print

Pagalba konkrečiais teisės klausimais

Konkurencingi įkainiai ir projektiniai pasiūlymai

Renkatės teisininkų komandą savo naujam projektui ar bylai AR ieškote įmonių, mokesčių, jungtinės veiklos (partnerystės, akcininkų santykių) ar sutarčių eksperto? Būtinai gaukite pasiūlymą iš mūsų! Juridicon yra advokatų kontora, kuri siūlo vienus iš konkurencingiausių įkainių Lietuvoje už patyrusių verslo advokatų paslaugas.

Visi JURIDICON advokatai yra patyrę savos srities profesionalai, 10 ir daugiau metų teikiantys teisines paslaugas Juridicon verslo klientams, papildomai turintys patirties projektų ir didelės apimties žinių valdyme

Taikome metodikas, skirtas Kliento lūkesčių atitikimui ir viršijimui savo teisininko atžvilgiu, tai leidžia iš anksto tiksliai apibrėžti paslaugų apimtį, teikti paslaugas už fiksuotą įkainį, neviršyti Kliento nustatyto biudžeto ir įgyvendinti vertę kuriančius sprendimus.

Nuolatinio teisinio aptarnavimo atveju prisiimame atsakomybę už teisinius aspektus, kuriuos sutarėme apsaugoti už fiksuotą kainą per mėnesį. 

Patikrinti pateikimo būdai

Apimtis ir sudėtingumas mūsų negąsdina - mes ten jau buvome. Pateikiame rezultatus greitai ir dažnai, įtraukdami Jus į kiekvieną žingsnį. Veikiame taip, kad Jūsų projektų tikslai būtų pasiekti laiku ir suderinto biudžeto ribose, nepriklausomai nuo projekto apimties ar sudėtingumo. Kartu su ilgamečiais partneriais užsienyje teikiame teisines paslaugas, įgyvendiname įmonių susiliejimų ir įsigijimų, jungtinės veiklos projektus ir atstovaujame ginčų sprendime beveik visame pasaulyje nuo 1996-ųjų metų

Mes, JURIDICON teisininkai turime bendrą - Juridicon Kliento - tikslą. Todėl projektuose, pavedimuose ir bylose dirbame kartu, kaip komanda, o ne kaip pavieniai teisininkai "po vienu stogu". 

Teisinių paslaugų teikimo verslui neįsivaizduome be konsultavimo mokesčių srityje. ''Mokesčiai yra pagrindinė JURIDICON teisininkų praktikos sritis. JURIDICON teisininkai gali patarti visais mokesčių teisės klausimais, turėdami tikslą, pasitelkiant įmonės struktūrą ir sudaromus sandorius, veiksmingai planuoti ir modeliuoti įmonės sandorius bei su jais susijusius mokėtinus mokesčius." (Legal5oo)

Bendravimas ir bendradarbiavimas

Nuo pirmosios dienos galite realiuoju laiku matyti savo projekto ar bylos teisės komandos darbą. Verslo įmonės, tapusios mūsų klientais džiaugiasi sklandžiu ir lengvu bendradarbiavimu.

Kaip mūsų klientas galite realiuoju laiku naudotis tais pačiais duomenimis bei informacija, kurią naudoja mūsų teisininkai. Prisijungę Klientų portale galite su mumis diskutuoti, matyti, kaip įgyvendinami Jūsų projektai, pavestos užduotys, sužinoti apie jų eigą bei padėtį, o integruotoje dokumentų valdymo sistemoje rasti visus savo dokumentus, juos komentuoti. Trumpųjų žinučių dėka galima dar operatyviau ir konfidencialiau susisiekti su savo teisininku, aptarti paruoštą dokumentą, gauti atsakymą į rūpimą klausimą ar pan.

Išsami teisinių žinių duomenų bazė

Prisijungę prie mūsų žinių valdymo sistemos galite rasti Juridicon teisininkų ruoštas publikacijas įvairiais teisės klausimais, atrinktą teismų praktiką, o taip pat išsamią įvairių dokumentų pavyzdžių, šablonų bazę (sutartys, taisyklės, nuostatai ir t.t).

Ypač patenkinti klientai

Daug dirbame, siekdami išlaikyti aukštos kokybės klientų aptarnavimo standartus. Visada paskiriame Jums atsakingą teisininką ir projekto vadovą tam, kad visi Jūsų pavedimo, projekto ar bylos aspektai būtų įgyvendinami sklandžiai.

Jūsų gaunami rezultatai - prioritetizuotos ir įgyvendintos didžiausias pajamas nešančios/kaštus taupančios ir strateginės verslo sutartys, įgyvendintas biudžetas, apginti ir apsaugoti įmonės interesai (bylinėjimasisduomenų ir privatumo apsaugaintelektinė nuosavybė, atitiktis). 

Projekto pabaigoje prašome Jūsų atsiliepimų, kaip mums pavyko, o apklausos rezultatai siunčiami tiesiogiai mūsų vadovui.

 

Be papildomų rizikų Jūs galite pavesti  valdyti mums dalį savo įmonės ar teisės departamento funkcijų, išlaikydami visišką galimybę kontroliuoti savo kaštus. Jūs realiuoju laiku matote pateiktus pavedimus ir susijusią informaciją. Tam padeda mūsų Klientų portalas.

Reikalinga pagalba konkrečiu verslo teisės klausimu ar konkrečioje byloje, rūpi išvengti konkrečių baudų, suvaldyti tik vieną ar kitą teisinę riziką? Rašykite mums arba registruokitės konsultacijai:

Registruotis konsultacijai

Nors visos įmonės nepriklausomai nuo jų dydžio pasižymi specialiais poreikiais, tačiau mažos ir vidutinės įmonės išsiskiria tuo, kad, spręsdamos sudėtingas bei kompleksines ekonomines, teisines ar technines (procedūrines) problemas, susiduria su ribotais žmogiškaisiais bei intelektiniais ištekliais. 

Nepriklausomai nuo to, kuriame įmonės veiklos ar plėtros etape esate Jūs:

  1. Kuriate – plėtojate verslo idėją, ieškote tinkamiausios nišos rinkoje, vystote naujus produktus ar jų ieškote
  2. Plėtojatės – bandote pritraukti naujus išteklius
  3. Augate – tobulinate organizacijos funkcionavimo sistemą
  4. Tobulėjate – vystote įmonės valdymo sistemą
  5. Profesionalėjate – formuojate organizacijos kultūrą

Mūsų taktika

Juridicon siūlo visą teisininkų komandą, kuri pasiruošusi Jums padėti tada, kada prireiks ir veiks taip, kad kiekvienas iš aukščiau išvardintų etapų būtų sėkmingai įveiktas ir sparčiau žengtumėte savo profesionalėjimo link. Suprasdami besiplėtojančio ir augančio verslo poreikius bei komercinį spaudimą, su kuriuo galite susidurti, esame pasirengę Jums pasiūlyti savalaikius, praktiškus bei pragmatinius sprendimus, kurie ne tik padėtų Jūsų kasdieninėje veikloje, bet ir sudarytų visas sąlygas Jums plėtotis ir augti. 

Siūlome teisines paslaugas atskiruose pavedimuose, kurie atitiks Jūsų įmonės poreikius ir bus atlikti sutarto fiksuoto biudžeto ribose. Nesvarbu, ar tai būtų siauros sutarties parengimas, ar daug sudėtingesnė situacija (sandoris, projektas ir pan.), mūsų teisininkai gali suteikti teisinę pagalbą tokiose teisinėse srityse, kaip mokesčiai, sutartys ir ginčų sprendimas. 

Pasitelkdami partnerius užsienyje, galime teikti vienkartines paslaugas ir Jūsų užsienio įmonei (tiek prekybinei, tiek holdingo).

Jūsų rezultatas - išvengtos ar kitaip suvaldytos teisinės grėsmės, pasiektos verslo galimybės.