Print

Projekto teisinė darbo grupė

Planuojate dalyvauti konkurse, įsigyti turtą, verslą ar įmonę, planuojate sandorį ar jungtinę veiklą? Rašykite mums arba registruokitės nemokamai konsultacijai.

 

Jūsų tikslas

Projekto sėkmę gali paveikti teisinio reguliavimo, atitikties aspektai, projekto komandos, tiekėjų, jungtinės veiklos partnerių ar kitos rizikos. Visas šias rizikas būtina suvaldyti pagal turimą biudžetą. Jums rūpi projekto įgyvendinimas, o ne teisiniai klausimai.

Mūsų taktika

Jums, kaip projekto teisinės darbo grupės paslaugos klientui, JURIDICON už fiksuotą kainą pateiks teisinę darbo grupę, kuri teiks valdomas teisines ir mokesčių paslaugas Jūsų vidiniame ar išoriniame projekte.

Jūsų JURIDICON teisinė darbo grupė gerai žino sutarčių teisę, suvokia kaštų kontrolės, terminų laikymosi, rizikų valdymo ir blaivaus proto išlaikymą, naudoja projektų valdymo metodologijas ir technologijas. Parengsime projekto teisinę galimybių studiją, įvertinę projekto rizikas, parengsime ir pateiksime savo pasiūlymus rizikų valdymo priemonių planui, pridėsime susijusias sprendimų priėmimų lenteles ir „sprendimų medžius“. Iškilus bylinėjimosi ar teisinių suvaržymų grėsmei, ją įvertinsime ir pateiksime savo išvadas dėl galimų pasekmių.

Būdamas mūsų klientu Jūs taip pat turite galimybę pasitelkti reikiamas vietos teisės žinias ir patirtį turinčius teisininkus iš mūsų partnerių - bet kurios iš 193 Jungtinių Tautų šalių, papildomai Taivanio, Kosovo ar Palestinos. Pateiksime geriausius galimus patarimus ir pagalbą visur, kur tik vykdysite BAU ar įgyvendinsite savo projektus.

Projekto teisinei darbo grupei vadovaus patyręs sertifikuotas projektų vadovas dr. Laimonas Marcinkevičius, taip pat apgynęs daktaro disertaciją sutarčių, įmonių ir tarptautinio verslo bei jungtinės veiklos tema "Tarptautinės jungtinės veiklos teisinis reguliavimas ir taikytina teisė".

Jūsų rezultatas

Savalaikė mūsų komandos teisinė pagalba padės užtikrinti, kad, planuojant ar vykdant projektą, bus tinkamai nustatytos visos teisinės rizikos, numatytos jų valdymo priemonės bei išvengta klaidų, o pats projektas bus plėtojamas rezultatyviau.

Mūsų komanda užtikrins Jums patarimus ir atskaitomybę, darbų apimtis bei projektų biudžetus, kokybiškesnį sprendžiamų klausimų planavimą, didesnį konkurencinį pranašumą, geresnį finansinį rezultatą.

Visa tai neabejotinai lems sėkmingesnį bei efektyvesnį Jūsų projekto(-ų) įgyvendinimą.

Sėkmingai įgyvendinti strateginiai sandoriai ir iniciatyvos (įmonių įsigijimai ir susijungimaijungtinė veikla ir kiti svarbiausi sandoriai). Prioritetizuotos ir įgyvendintos didžiausias pajamas nešančios/kaštus taupančios ir strateginės verslo sutartys.