Print

Įmonių valdysena

Jau daugiau nei du dešimtmečius vystantis verslo kultūrai ir praktikai bei įsišaknijant privataus verslo tradicijoms, vis didesnis dėmesys skiriamas įmonių valdymui ir sprendimų priėmimo planavimui. Jau seniai tapo akivaizdu, kad vien įmonės įsteigimas negarantuoja sėkmingo verslo: būtina sunkiai ir atkakliai dirbti kasdien, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Tam, kad būtų galima įsitvirtinti rinkoje ir plėtoti verslą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, būtinas gebėjimas sistemiškai ir analitiškai vertinti verslo aplinką, ekonomines sąlygas, teisinius pokyčius ir kitus aspektus, kurie gali turėti įtakos priimamiems įmonių valdymo sprendimams. Siekdami padėti klientams sudėtingose situacijose ar tiesiog pagelbėti kasdieniniais įmonių veiklos klausimais, Juridicon advokatų kontoros įmonių teisės specialistai savo klientams teikia konsultacijas visais įmonių valdymo klausimais.

Suprasdami, kad pagrindiniai verslo varikliai yra pinigai, laikas ir teisėtumas, visada ieškome pusiausvyros tam, kad mūsų klientų įmonės vystytųsi sparčiausiai ir užimtų lyderiaujančias pozicijas. Patirtis, gebėjimas mastyti strategiškai ir lankstumas padeda mums sistemiškai analizuoti problemas ir pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Nors esame nepriklausomi teisininkai, tačiau specializacija įvairiuose sektoriuose mums suteikia galimybes pasiūlyti ekspertinio lygio sprendimus. Platus požiūris, iniciatyvumas ir dedamos pastangos, orientuotas į geriausią rezultatą, išskiria mus įmonių valdymo paslaugas teikiančiame sektoriuje.

Mūsų teisininkai turi plačią ir ilgametę patirtį padėdami klientams priimti tinkamiausius sprendimus įmonių valdymo srityje, nepriklausomai nuo to, ar juos kamuojanti problema, susijusi su nacionaliniu teisiniu reguliavimu ar peržengia vienos jurisdikcijos rėmus. Advokatų kontora Juridicon, priklausydama nepriklausomų advokatų kontorų asociacijai „Warwic Legal Network“ ir bendradarbiaudama su savo partneriais įvairiose užsienio šalyse gali pasiūlyti inovatyvius verslo sprendimus, paremtus geriausia tarptautine praktika.

Turime patirties teikdami šias valdymo paslaugas:

  • Konsultacijos įmonių valdymo ir sprendimų priėmimo klausimais
  • Teisiniai tyrimai ir auditai įmonių valdymo tikslais
  • Įmonių valdymo sutartys
  • Metinių ataskaitų ir finansinės atskaitomybės rengimas
  • Įmonių veiklos rizikos identifikavimo ir valdymo paslaugos
  • Visuotinių akcininkų susirinkimų sušaukimo ir pravedimo paslaugos
  • Įmonių valdymo ir priežiūros organų skyrimo, atšaukimo, formavimo paslaugos
  • Nepriklausomo direktoriaus, valdybos ar stebėtojų tarybos nario paslaugos
  • Ginčų tarp akcininkų sprendimas
  • Įmonės vardo, autoriaus teisių, prekės ženklo naudojimo priežiūra ir apsauga
Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt