Teisinis įmonių aptarnavimas

Turėdami daugiau kaip 23 metų įmonių aptarnavimo patirtį, esame pakankamai universalūs ir galime prisiimti atsakomybę už visus su teise susijusius įmonės veiklos aspektus - įvairių sutarčių rengimą, konkurencinių teisinių veiksmų priežiūrą, teisinį tarpininkavimą sandorių metu. Galime būti atsakingi už visą įmonės teisinį ūkį, būti  Jūsų įmonės (bendrovės) teisininkas.

Spauskite "Išbandyti dabar" ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugą "ALLaw teisės departamentas kaip paslauga".

Kodėl „Juridicon teisės departamento“ paslauga yra teisingas sprendimas?

  • Ši paslauga apima Jūsų įmonės kasdienių teisinių reikalų valdymą už fiksuotą kainą
  • Paslaugos modelis leidžia Jums susikoncentruoti verslo plėtroje, žinant, kad Jūsų įmonės reikalais rūpinasi patyrę Juridicon teisės profesionalai (advokatai)
  • Kaip mūsų prioritetinis klientas, Jūs turite priėjimą prie išteklių (informacijos, dokumentų pavyzdžių ir pan.)  bei mūsų turimo know-how, kuriuos galite panaudoti savo įmonės poreikiams
  • Bendradarbiaudami ilgesnį laikotarpį, mes galime Jums  pasiūlyti prevencinius patarimus, skirtus Jūsų verslo plėtrai

Paslauga yra tinkama bet kokio dydžio įmonei ir gali būti pritaikyta Jūsų poreikiams, atsižvelgiant į tai, ar Jums reikia pusės teisininko ar keleto.

Ypač turime patirties šiose verslo srityse. Prireikus pasitelkiame partnerius iš tarptautinių asociacijų, kurių nariais Juridicon yra. Daugiau apie tarptautiniškumą skaitykite čia.

Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt