Nekilnojamojo turto sandoriai

Juridicon advokatų kontoros teisininkai atstovauja įmones, organizacijas, korporacijas ir kitas verslo struktūras visų tipų nekilnojamojo turo, esančio tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse, pirkimo, pardavimo, nuomos ir kitų rūšių komerciniuose sandoriuose. Mūsų teisininkai, kurių specializacija apima komercinius nekilnojamojo turto sandorius, veda derybas, rengia sutartis ir visą kitą dokumentaciją, reikalingą sandorių sudarymui, padeda apsispręsti dėl jų finansavimo būdo, atlieka teisinius tyrimus dėl sudarytų ir dar tik planuojamų sandorių, numato ir planuoja tolimesnius veiksmus po sandorių sudarymo bei teikia kitas paslaugas, kurios užtikrina efektyvų bei visapusišką projektų įgyvendinimą. Esame sukaupę pakankamai patirties, kad tinkamai atstovautume klientų interesus tiek eiliniuose, tiek ypatingai komplikuotuose komerciniuose sandoriuose.

Mūsų paslaugas nekilnojamojo turto sandorių srityje sudaro:

  • Įsigijimo sandoriai. Siekiame taupyti savo klientų laiką bei pinigus, todėl galime pasirūpinti visais su nekilnojamojo turto įsigijimu susijusiais klausimais: ne tik vesti derybas ar parengti sutartis, bet ir rasti labiausiai poreikius atitinkantį pirkimo objektą, pašalinti ar nustatyti įvairius suvaržymus, apspręsti finansavimo būdus bei išspręsti kitus klausimus. Jei ketinate įsigyti nekilnojamąjį turtą komerciniais tikslais, susiekite su mumis ir mes padėsime Jums įsigyti turtą kaip įmanoma sklandžiau.
  • Pardavimo sandoriai. Svarbu ne tik pasiekti užsibrėžtą tikslą, bet ir atkreipti dėmesį į įvairias sandorio detales, kurios ne retai gali nulemti visą procesą ir jo rezultatą. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad visos rizikos būtų suvaldytos, o net mažiausios smulkmenos neliktų nepastebėtos. Glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, kad išspręstume visas egzistuojančias problemas, o potencialioms užbėgti už akių. Atstovaujame klientų interesus visuose pardavimo sandorių etapuose bei stengiamės paspartinti kitų suinteresuotų šalių veiksmus. Suvokdami mokestinių aspektų svarbą, visada įvertiname ir mokestines prievoles tam, kad klientui neatsirastų nepagedaujamų finansinių padarinių.
  • Investicinio portfelio valdymas. Investicijos į nekilnojamąjį turtą yra saugios ir gali duoti didelę grįžtamąją naudą, jei investuojama apdairiai ir tinkamai įvertinamos visos rizikos. Mes galime Jums pasiūlyti patarimus bei konsultacijas dėl esamo portfelio diversifikavimo ar būsimo planavimo ir valdymo bei kitų klausimų, susijusių su portfelio plėtra.
Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt