Print

Ginčų sprendimas

Advokatų kontoros Juridicon teisininkai pirmiausia stengiasi užtikrinti, kad klientui netektų dalyvauti ginčų sprendime. Tačiau, jeigu patekote į ginčo situaciją, registruokitės konsultacijai:

Registruotis konsultacijai

Sprendžiant ginčus, atstovaujame nacionalines ir tarptautines įmones, įstaigas, korporacijas bei organizacijas, privačius asmenis, konsultuojame juos visais bylinėjimosi proceso aspektais. Mūsų paslaugos varijuoja: nuo prevencinių konsultacijų, nustatant strategines gaires galimo ginčo sprendimui ir valdymui, iki didelės apimties ir sudėtingų bylų, su kelių jurisdikcijų elementas. Savo žinias derindami su gausia praktine patirtimi tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse ginčus nagrinėjančiose institucijose, galime suteikti kompetentingą pagalbą bei atstovauti visų instancijų teismuose, arbitražuose ar kitose, alternatyviose, ginčų sprendimo institucijose. Visada reaguojame greitai tam, kad rastume problemos priežastį ir galėtume pasiūlyti ją išspręsti taip, jog būtų pasiektas efektyviausias rezultatas. Tai mūsų klientams suteikia neprilygstamą pranašumą ginčų sprendimo procesuose.

Net tais atvejais, kai ginčo sprendimas nenuginčijamai aiškus – bylinėjimasis ne visada yra pats geriausias kelias. Jis pareikalauja ne tik ne mažų finansinių bei laiko kaštų, bet ir gali pakenkti komerciniams ar asmenų tarpusavio santykiams. Dėl to, klientams visada teikiame savalaikes konsultacijas, kad užbėgtume įvykiams už akių ir kad būtų išvengta bereikalingų ginčų. Nepaisant to, santykių dinamiškumas gali lemti ginčų kilimą net tose situacijose, kuriose jie mažiausiai tikėtini. Dėl to, atsižvelgdami į civilinių santykių įvairiapusiškumą, savo klientams siūlome platų spektrą ginčų sprendimo paslaugų, tikėdamiesi jiems visada pasiūlyti efektyvų problemos sprendimo būdą.

JURIDICON advokatai turi patirties ir teikia ginčų sprendimo teisines paslaugas šiose srityse:

 • Komerciniai ginčai
 • Civilinės bylos
 • Bankrotas
 • Ginčai dėl turto nuosavybės
 • Ginčai tarp akcininkų
 • Skolų išieškojimas
 • Alternatyvūs ginčų sprendimo būdai
 • Prekės ženklų apsauga
 • Darbo ginčai
 • Mokestiniai ginčai
 • Nusikaltimai verslo tvarkai

 

Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt
Advokatė, sutarčių teisės ir bylinėjimosi ekspertė
Telefonas 
+370 5 2691100
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 611 14734
El. paštas 
r.lazauskaite@juridicon.lt
Bendradarbiaujantis advokatas, mokesčių teisės ekspertas
Telefonas 
+370 5 2691100
Faksas 
+370 5 2691010
El. paštas 
mokesciai@juridicon.lt
Bendradarbiaujantis advokatas, bylinėjimosi ekspertas
Telefonas 
+370 5 2691100
Faksas 
+370 5 2691010
El. paštas 
gincai@juridicon.lt