CookieConsent

Print

Rūta Lazauskaitė

Advokatė, sutarčių teisės ir bylinėjimosi ekspertė
Telefonas 
+370 5 2691100
Faksas 
+370 5 2691010
El. paštas 
r.lazauskaite@juridicon.lt
Įžanga 

Advokatė pataria sutartinių ir kitų teisinių dokumentų rengimo, peržiūros bei koregavimo klausimais. Teisininkės karjerą pradėjusi dar 2006 m. turi ilgametę patirtį teikiant teisines konsultacijos raštu ir žodžiu, atstovaujant klientus teisme, taip pat santykiuose su kitais fiziniais ar juridiniais asmenimis.

Pagrindinės advokatės veiklos sritys: sutarčių, įmonių, intelektinės nuosavybės, konkurencijos, IT teisė, asmens duomenų apsauga bei civilinis procesas. Savo žinias šiose srityse Rūta Lazauskaitė taip pat yra gilinusi Leibnico universitete įgydama dvigubą (Vokietijos ir Norvegijos) teisės magistro laipsnį. 2012 m. apgynusi disertaciją „Nuo šalių valios priklausantys sutartinės atsakomybės ribojimai“ advokatė įgijo socialinių mokslų srities (teisės mokslo krypties) daktaro laipsnį.

Advokatė yra aktyviai įsitraukusi ir į mokslinę veiklą. Dr. Rūta Lazauskaitė yra parašiusi ne vieną publikaciją savo veiklos sričių tematika – Laesio enormis doktrina Lietuvos sutarčių teisėje, publikacija dėl akcininkų paskolų ir kreditorių teisių apsaugos doktrinos vystymosi Lietuvoje. Akademinė veikla (nuo 2008 m. Rūta Lazauskaitė dėsto Mykolo Romerio universitete, šiuo metu yra magistro studijų programos „Interneto ir technologijų teisė“ vadovė) leidžia atsiskleisti advokatės organizavimo, koordinavimo ir ryšių palaikymo įgūdžiams.

 

Išsilavinimas 
2013-2014 Magistrantūros studijos Leibnico universitete, apgintas teisės magistro laipsnis (IT ir intelektinės nuosavybės teisė)
2007-2012 Doktorantūros studijos Mykolo Romerio universitete, apginta disertacija "Nuo šalių valios priklausantys sutartinės atsakomybės ribojimai"
2009 tapo Lietuvos advokatūros nare
2005-2007 Magistrantūros studijos Mykolo Romerio universitete, apgintas teisės magistro laipsnis
2001-2005 Bakalauro studijos Mykolo Romerio universitete, apgintas teisės bakalauro laipsnis
Publikacijos 

2014 m. Jurisprudencijoje publikuoto straipsnio Laesio enormis doktrina Lietuvos sutarčių teisėje bendraautorė

2013 m. International journal of development and sustainability (IJDS) publikacijos dėl akcininkų paskolų ir kreditorių teisių apsaugos doktrinos vystymosi Lietuvoje bendraautorė

Narystė 
Lietuvos advokatūra (nuo 2009 m.)
Kvalifikacijos kėlimas 
2011 rugsėjis - 2012 gegužė. ES ir Vokietijos teisės paskaitų (vokiečių kalba) kursas
Paskaitos 
2015 rugsėjis - dabar magistro studijų programos "Interneto ir technologijų teisė" vadovė
2014 rugpjūtis - dabar docentė Mykolo Romerio universitete
2008 vasaris - 2014 rugpjūtis lektorė Mykolo Romerio universitete
Kalbos 
Lietuvių k., gimtoji
Anglų k., laisvai
Rusų k., laisvai
Vokiečių k., laisvai
Prancūzų k., laisvai
Teisinė praktika nuo: 
2006
Verslo sektoriai