Zoho

Print

Tarpvalstybinis bendradarbiavimas ir patirtis

Nuo 1996m. teikiame teisines paslaugas tiek užsieniečiams, pradedantiems ir vykdantiems savo verslą Lietuvoje, tiek ir Lietuvos verslininkams, investuojantiems užsienyje. Daug metų artimai bendradarbiaujame su advokatų kontoromis, apskaitos ir audito firmomis, verslo konsultacijų įmonėmis, bankais įvairiose pasaulio šalyse.

Teisinės paslaugos verslui Europoje ir už jos ribų

Nuo 2010m. esame aktyvūs nepriklausomų advokatų kontorų tinklo Warwick Legal Network (WLN) nariai. WLN yra 2001-aisiais metais įkurta tarptautinė grupė verslo advokatų kontorų, visame pasaulyje padedančių savo klientams vykdyti tarpvalstybinę prekybą ir investicijas.  WLN nariai teikia aukštos kokybės teisines paslaugas klientams tarptautiniu mastu ir apima atrinktas advokatų kontoras iš beveik 30 Europos šalių.

WLN nariai padeda mūsų klientams tiek investuojant į užsienį, tiek Lietuvoje, taip pat verslo sandoriuose, susiliejimuose ir įsigijimuose, įmonių struktūrų sudaryme, verslo kūrime, sprendžiant ginčus, intelektinės nuosavybės, darbo, mokesčių teisės srityse ir nekilnojamojo turto sandoriuose. WLN specializuojasi komercinėje teisėje tarptautiniu mastu ir ypatingai yra stiprūs vidutinėse rinkose. 

Tik rekomenduotos advokatų kontoros, kuriose atliktas kokybinis jų teikiamų paslaugų tyrimas yra kviečiamos prisijungti prie Warwick Legal Network. Tokia atranka užtikrina, kad visos WLN narės yra kompetentingos teikti aukštus kokybės standartus atitinkančias teisines paslaugas. Į WLN buvome pakviesti įvertinus mūsų tarptautinį pobūdį ir patirtį, griežtą vidinę kontrolės ir vidinių peržiūrų programą, naudojamą kokybės bei dokumentų valdymo sistemą, kitus technologinius išteklius. Kompetentingų Warwick Legal Network (WLN) priklausančių advokatų kontorų konsultacijos suteikia neįkainojamą pranašumą, kai prireikia pagalbos ruošiantis bei sėkmingai įgyvendinant tarptautinius verslo sandorius. 

Laimonas Marcinkevičius yra tarptautinis JURIDICON atstovas santykiuose su WLN.

Nuo 2015m., siekdami sustiprinti savo tarptautinį pobūdį ir išplėsti teikiamų paslaugų teritoriją, įgyti naujų žinių bei patirties, tapome tarptautinio teisininkų tinklo AEA nariais. Šio tinklo narių - advokatų kontorų biurai yra visame pasaulyje. AEA apima visas 193 Jungtinių Tautų šalis, papildomai Taivanį, Kosovą ir Palestiną.Taip pat turime ilgamečius partnerius Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje bei kitose šalyse, kurių neapima minėti tinklai.

Audito, apskaitos, mokesčių ir verslo konsultacijų, finansų valdymo paslaugos

Bendradarbiaujame su Moore Stephens International (www.moorestephens.com). Tai tarptautinė nepriklausoma auditorių, mokesčių ir verslo konsultantų asociacija. Ši asociacija šiuo metu vienija daugiau kaip 300 narių įmonių narių daugiau kaip 100 šalių visame pasaulyje. 

Narystė šioje asociacijoje padeda patenkinti tarptautinį verslą vykdančių mūsų klientų įmonių poreikius. Taip pat tai leidžia Lietuvos įmonėms gauti tarptautinių patarėjų tinklo pagalbą.

Tarpvalstybiniai įmonių įsigijimai ir susiliejimai

2017m. prisijungėme prie CBA Cross Border Associates tinklo ir tapome vienu iš šio tinklo M & A patarėjų. CBA M & A patarėjas - tai verslo įsigijimų ir susijungimų srities ekspertas, turintis reikšmingą patirtį sėkmingai sudarant tarptautinio pobūdžio verslo sandorius ar padedant juos sudaryti. M & A patarėjai atrenkami griežtai laikantis CBA nustatytų kriterijų, reikalaujant iš pasirinktų profesionalų kompetencijos ir efektyvumo.

Cross Border Associates (CBA) – tai vienas didžiausių pasaulyje tarptautinių tinklų, vienijantis verslo patarėjus, teisės ir mokesčių ekspertus, profesionalius konsultantus, kurie specializuojasi vienos valstybės sienas kertančių vidutinio dydžio įmonių įsigijimų ir susijungimų (M & A) srityje ir teikia su tuo susijusias paslaugas. CBA partneriai yra padėję tarptautiniams verslo sandoriams daugiau kaip 50 valstybių.

Būdama CBA nariu JURIDICON gali ne tik patarti klausimais, susijusiais su vienos valstybės ribas peržengiančiais verslo įsigijimais ir susijungimais, bet ir suteikti savo klientams galimybę naudotis CBA Transaction Helper 24/7 - galingu verslo įrankiu, padedančiu surasti dominančius verslo įsigijimo ir susijungimo sandorius, technologijų perdavimo projektus, jungtinės veiklos pasiūlymus, įmonių nekilnojamojo turto objektus, startuolius, kapitalo didinimo bei investavimo pasiūlymus ir kitas įdomias verslo galimybes pasaulio mastu.

Skolų išieškojimas Europoje

Esame ODDCOLL skolų išieškojimo platformos Europoje partneriai Lietuvoje. Šis bendradarbiavimas padaro skolų išieškojimą mūsų klientams Europoje lengvesnį. 

Patikėjimas ir įmonių registravimas įvairiose pasaulio šalyse

Nuo 2003m. bendradarbiaujame su pasauliniu patikėtinių tinklu ILS Fiduciaries, daugiau kaip 23 metus teikiančiu patikėtinių ir įmonių registravimo paslaugas įvairiose pasaulio šalyse. Tai padeda užtikrinti greitesnį tarpvalstybinio verslo poreikių suvokimą, patikimą tikslų įgyvendinimą ir atitiktį teisės aktų reikalavimams.

Kartu su didžiausiomis paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmonėmis

JURIDICON taip pat yra Lietuvos verslo konfederacijos nariai. Lietuvos verslo konfederacija – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Ji yra Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) oficiali atstovė Lietuvoje ir dalyvauja Pasaulio rūmų federacijos (World Chamber Federation) veikloje