Zoho

Print

Tiesioginės investicijos užsienyje

Kai mūsų klientai galvoja apie tiesiogines investicijas užsienyje, visada Jiems pirmiausia patariame apsvarstyti tokius klausimus:

  • Ar ketinama įsigyti jau esamą verslą užsienyje, ar planuojama steigti visiškai naują įmonę?
  • Ar investuojama bus savarankiškai, ar bus pasitelkiami partneriai? Nauji ar laiko patikrinti?
  • Kokia verslo struktūrą planuojama pasitelkti: steigti įmonę, o gal atidaryti filialą ar atstovybę?
  • Ar bus būtini darbuotojai užsienyje? Jei taip vietiniai, samdomi ar komandiruojami?
  • Ar investuojama konkrečiam laikui ar neapibrėžtam laikotarpiui?
  • Ar reikalingo patalpos užsienyje ar ne?
  • Ar bus numatomas darbuotojų ar turto perkėlimas į užsienį?

Tai tik keletas aspektų, į kuriuos būtina atsižvelgti, prieš pradedant svarstyti konkrečias investavimo galimybes. Įvairios alternatyvos ir variantai lemia skirtingas galimybes bei iš to sekančius pasirinkimus. Klientai lūkesčių gali turėti daug ir įvairių, bet jų svarstomas planas ar alternatyvos gali būti netinkami jiems pasiekti. Juridicon advokatų kontoros įmonių ir sutarčių teisės ekspertai kartu sutelkia jėgas tam, kad bendradarbiaudami ir diskutuodami su klientais padėtų jiems rasti tą sprendimą, kuris jiems reikalingiausias bei tinkamiausias.

Teikdami paslaugas daugiau nei 20 metų, įgijome įvairiapusiškos patirties padėdami klientams investuoti tiek ES, tiek trečiosiose šalyse, o bendradarbiaudami su savo užsienio partneriais galime operatyviai konsultuoti ir pasiūti novatoriškus sprendimus, atitinkančius tiek aktualų teisinį reguliavimą, tiek geriausią tarptautinę verslo praktiką. Konsultuojame ir galime padėti apsispręsti dėl komercinių kontraktų, verslo struktūrų, skolų išieškojimo, darbo ir mokestinių klausimų.

Plačiau - užsienio ir vietos investuotojai.