Zoho

Print

Teisinės paslaugos

You are not authorized to access this content.

NESVARBU, ko siekiate:

  • užtikrinti atitiktį
  • pagerinti savo prekių ar paslaugų kokybę
  • efektyviau vykdyti veiklą
  • užmegzti naujus komercinius ryšius
  • plėsti veiklos rūšis
  • įžengti į naujas rinkas

ar tiesiog ieškote kokybiškų teisinių konsultacijų – JURIDICON specialistai galės Jums padėti šiais ir visais kitais klausimais: tiek aptarnaudami nuolatos, tiek vykdydami konkrečius (ad hoc) Jūsų pavedimus.

Mes siūlome tris skirtingus būdus bendradarbiauti su Jumis, priklausomai nuo Jūsų verslo ar projekto poreikių. Kiekvienas būdas užtikrina dėmesingą, į Jūsų poreikius orientuotą Klientų aptarnavimą.

Jei Jūsų verslui reikia teisininkų ar patikėtinių, kurie išmano Jūsų veiklos bei interesų sritis ir gali teikti kokybiškas paslaugas, padėsiančias pasiekti sėkmę, neabejodami galite kreiptis į JURIDICON profesionalų komandą. Mūsų advokatų kontoros teisininkai per daugiau kaip 25 metus teisinės praktikos ne kartą nagrinėjo ir sprendė įvairiais problemas bei iššūkius, su kuriais Jums tenka ne kartą susidurti kasdien ir, tikėtina, dar ne kartą teks susidurti ateityje tiek įprastame versle, tiek projektinėje veikloje.

Nemokama konsultacija

Tarpvalstybiniam verslui

Numatote pradėti prekybą su dar viena šalimi, planuojate verslą užsienyje, ieškote informacijos apie eksporto teisines galimybes, verslo ar jungtinės veiklos partnerių? Rašykite mums arba susisiekite su mūsų partneriais pasaulyje tiesiogiai.

Konkretiems atvejams

Jums reikalinga pagalba tik konkrečiu verslo teisės klausimu ar vienoje byloje, rūpi išvengti konkrečių baudų, suvaldyti tik vieną ar kitą teisinę riziką? Rašykite mums arba registruokitės konsultacijai:

Registruotis konsultacijai

 

Nuolatiniam teisinių rizikų valdymui

Neturite nei savo teisės departamento, nei teisininko? Rašykite mums arba registruokitės nemokamai konsultacijai:

Nemokama konsultacija

Teisės naujienos

Renginiai

Pripažinimai