CookieConsent

Print

Teisinės paslaugos

Konkurencingi įkainiai ir projektiniai pasiūlymai

Renkatės teisininkų komandą savo naujam projektui ar bylai AR ieškote įmonių, mokesčių, jungtinės veiklos (partnerystės, akcininkų santykių) ar sutarčių eksperto? Būtinai gaukite pasiūlymą iš mūsų! Juridicon yra advokatų kontora, kuri siūlo vienus iš konkurencingiausių įkainių Lietuvoje už patyrusių verslo advokatų paslaugas.

Visi JURIDICON advokatai yra patyrę savos srities profesionalai, 10 ir daugiau metų teikiantys teisines paslaugas Juridicon verslo klientams, papildomai turintys patirties projektų ir didelės apimties žinių valdyme

Taikome metodikas, skirtas Kliento lūkesčių atitikimui ir viršijimui savo teisininko atžvilgiu, tai leidžia iš anksto tiksliai apibrėžti paslaugų apimtį, teikti paslaugas už fiksuotą įkainį, neviršyti Kliento nustatyto biudžeto ir įgyvendinti vertę kuriančius sprendimus.

Nuolatinio teisinio aptarnavimo atveju prisiimame atsakomybę už teisinius aspektus, kuriuos sutarėme apsaugoti už fiksuotą kainą per mėnesį. 

Patikrinti pateikimo būdai

Apimtis ir sudėtingumas mūsų negąsdina - mes ten jau buvome. Pateikiame rezultatus greitai ir dažnai, įtraukdami Jus į kiekvieną žingsnį. Veikiame taip, kad Jūsų projektų tikslai būtų pasiekti laiku ir suderinto biudžeto ribose, nepriklausomai nuo projekto apimties ar sudėtingumo. Kartu su ilgamečiais partneriais užsienyje teikiame teisines paslaugas, įgyvendiname įmonių susiliejimų ir įsigijimų, jungtinės veiklos projektus ir atstovaujame ginčų sprendime beveik visame pasaulyje nuo 1996-ųjų metų

Mes, JURIDICON teisininkai turime bendrą - Juridicon Kliento - tikslą. Todėl projektuose, pavedimuose ir bylose dirbame kartu, kaip komanda, o ne kaip pavieniai teisininkai "po vienu stogu". 

Teisinių paslaugų teikimo verslui neįsivaizduome be konsultavimo mokesčių srityje. ''Mokesčiai yra pagrindinė JURIDICON teisininkų praktikos sritis. JURIDICON teisininkai gali patarti visais mokesčių teisės klausimais, turėdami tikslą, pasitelkiant įmonės struktūrą ir sudaromus sandorius, veiksmingai planuoti ir modeliuoti įmonės sandorius bei su jais susijusius mokėtinus mokesčius." (Legal5oo)

Bendravimas ir bendradarbiavimas

Nuo pirmosios dienos galite realiuoju laiku matyti savo projekto ar bylos teisės komandos darbą. Verslo įmonės, tapusios mūsų klientais džiaugiasi sklandžiu ir lengvu bendradarbiavimu.

Kaip mūsų klientas galite realiuoju laiku naudotis tais pačiais duomenimis bei informacija, kurią naudoja mūsų teisininkai. Prisijungę Klientų portale galite su mumis diskutuoti, matyti, kaip įgyvendinami Jūsų projektai, pavestos užduotys, sužinoti apie jų eigą bei padėtį, o integruotoje dokumentų valdymo sistemoje rasti visus savo dokumentus, juos komentuoti. Trumpųjų žinučių dėka galima dar operatyviau ir konfidencialiau susisiekti su savo teisininku, aptarti paruoštą dokumentą, gauti atsakymą į rūpimą klausimą ar pan.

Išsami teisinių žinių duomenų bazė

Prisijungę prie mūsų žinių valdymo sistemos galite rasti Juridicon teisininkų ruoštas publikacijas įvairiais teisės klausimais, atrinktą teismų praktiką, o taip pat išsamią įvairių dokumentų pavyzdžių, šablonų bazę (sutartys, taisyklės, nuostatai ir t.t).

Ypač patenkinti klientai

Daug dirbame, siekdami išlaikyti aukštos kokybės klientų aptarnavimo standartus. Visada paskiriame Jums atsakingą teisininką ir projekto vadovą tam, kad visi Jūsų pavedimo, projekto ar bylos aspektai būtų įgyvendinami sklandžiai.

Jūsų gaunami rezultatai - prioritetizuotos ir įgyvendintos didžiausias pajamas nešančios/kaštus taupančios ir strateginės verslo sutartys, įgyvendintas biudžetas, apginti ir apsaugoti įmonės interesai (bylinėjimasisduomenų ir privatumo apsaugaintelektinė nuosavybė, atitiktis). 

Projekto pabaigoje prašome Jūsų atsiliepimų, kaip mums pavyko, o apklausos rezultatai siunčiami tiesiogiai mūsų vadovui.

 

NESVARBU, ko siekiate:

  • pagerinti savo prekių ar paslaugų kokybę
  • efektyviau vykdyti veiklą
  • užmegzti naujus komercinius ryšius
  • plėsti veiklos rūšis
  • įžengti į naujas rinkas

ar tiesiog ieškote kokybiškų teisinių konsultacijų – Juridicon advokatų kontoros specialistai galės Jums padėti šiais ir visais kitais klausimais: tiek aptarnaudami nuolatos, tiek vykdydami konkrečius (ad hoc) Jūsų pavedimus.

Mes siūlome tris skirtingus būdus bendradarbiauti su Jumis, priklausomai nuo Jūsų verslo ar projekto poreikių. Kiekvienas būdas užtikrina dėmesingą, į Jūsų poreikius orientuotą Klientų aptarnavimą.

Jei Jūsų verslui reikia teisininkų ar patikėtinių, kurie išmano Jūsų veiklos bei interesų sritis ir gali teikti kokybiškas paslaugas, padėsiančias pasiekti sėkmę, neabejodami galite kreiptis į advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON profesionalų komandą. Mūsų advokatų kontoros teisininkai per daugiau kaip 20 metų teisinės praktikos ne kartą nagrinėjo ir sprendė įvairiais problemas bei iššūkius, su kuriais Jums tenka ne kartą susidurti kasdien ir, tikėtina, dar ne kartą teks susidurti ateityje tiek įprastame versle, tiek projektinėje veikloje.

Nemokama konsultacija

Tarpvalstybiniam verslui

Numatote pradėti prekybą su dar viena šalimi, planuojate verslą užsienyje, ieškote informacijos apie eksporto teisines galimybes, verslo ar jungtinės veiklos partnerių? Rašykite mums arba susisiekite su mūsų partneriais pasaulyje tiesiogiai.

Konkretiems atvejams

Jums reikalinga pagalba tik konkrečiu verslo teisės klausimu ar vienoje byloje, rūpi išvengti konkrečių baudų, suvaldyti tik vieną ar kitą teisinę riziką? Rašykite mums arba registruokitės konsultacijai:

Registruotis konsultacijai

 

Nuolatiniam teisinių rizikų valdymui

Neturite nei savo teisės departamento, nei teisininko? Rašykite mums arba registruokitės nemokamai konsultacijai:

Nemokama konsultacija

Teisės naujienos

Renginiai

Pripažinimai