Print

Teisė verslui®️ kaip paslauga TEST

Neturite nei savo teisės departamento, nei teisininko? 

Jūsų tikslas

Vidaus dokumentai, sutartys, darbo teisė, duomenų apsauga – kasdienis įmonės darbas susideda iš plataus intervalo įvairių teisinių paslaugų. Būtina įgyvendinti didžiausias pajamas nešančias/kaštus taupančias ir strategines verslo sutartis, apginti ir apsaugoti įmonės interesus. Kiekvienai situacijai samdyti savo teisininką gali būti nepraktiška, kadangi teisiniai poreikiai gali būti labai skirtingi savo apimtimi ir pobūdžiu, gali būti reikalingi tiek rutininiai darbai, tiek sudėtingesnių teisinių sprendimų reikalaujančios situacijos. Tuo pačiu rūpi, kad teisinių paslaugų teikėjai laiku pateiktų reikiamą informaciją, užtikrintų tinkamą dokumentų valdymą, neviršytų biudžeto.

Mūsų taktika

Juridicon siūlo patikimą teisininkų komandą, kuri pasiruošusi Jums padėti tada, kada prireiks ir kuria galite naudotis savo nuožiūra.

Teisė verslui®️ sklandžiai prisitaiko prie Jūsų įmonės kasdienės rutinos. Mes turime visą komandą patyrusių teisininkų, kurie greitai susipažįsta su Jūsų verslu ir pradeda savo darbą, būdami aprūpinti reikiama žinių, dokumentų valdymo ir klientų aptarnavimo sistemomis. Kad galėtumėte priimti tinkamus verslo sprendimus, tiek makro, tiek mikro lygmenyje nustatomos teisinės rizikos bei pateikiami pasiūlymai dėl atsakomųjų priemonių:

Mes sprendžiame Jūsų teisinius klausimus profesionaliai, be nereikalingo sudėtingumo. Įkainis yra skaidrus nuo pat pradžių ir Jūs turite savo teisininkų komandą, mokėdami sutartą fiksuotą sumą kas mėnesį.

Prieš pradėdami teikti Teisė verslui®️ paslaugą visada atliekame įmonės dokumentų teisinę peržiūrą (teisinį auditą).

Pasitelkdami partnerius užsienyje, galime teikti ir Jūsų užsienio įmonės (tiek prekybinės, tiek holdingo) nuolatinį teisinį aptarnavimą.

Jūsų rezultatas

Suvaldytos rizikos 

Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt
Vyr. teisininkas, įmonių teisės ekspertas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
El. paštas 
a.marcinkevicius@juridicon.lt