Zoho

Print

Tarptautinė prekyba

Mūsų klientai vykdo plačią prekybinę veiklą: nuo maisto produktų ir medikamentų iki medienos ir statybinių žaliavų prekybos, todėl esame įpareigoti nuolat sekti teisinio reguliavimo ir rinkos naujoves. Jei, kilus ginčui, Jums reikalinga kvalifikuota teisinė ar atstovavimas teismuose, arbitražuose ar kitose ginčus nagrinėjančiose institucijos nedvejodami kreipkitės į mus. Neabejojame, kad galėsime Jums padėti.

Padėdami klientams vykdant tarptautinę prekybą pasitelkiame partnerius iš tarptautinių asociacijų, kurių nariais Juridicon yra. Daugiau apie tarptautiniškumą skaitykite čia.

Lietuvai įstojus į ES, šalyje buvo sukurta patraukli investicinė aplinka, lėmusi tiesioginių užsienio investicijų pritraukimą. Geografinė šalies padėtis lėmė svarbų vaidmenį tarptautinėje prekyboje – čia susikerta prekybos keliai tarp rytų ir vakarų. Šiandien per Lietuvą keliauja ne maža dalis importuojamų ar eksportuojamų prekių, šalyje kuriami logistikos centrai, į rinką žengia stambūs užsienio prekybininkai. Rinkos aktualijos neaplenkia ir mūsų specialistų – siekdami teikti aukščiausios kokybės teisines paslaugas, jie nuolat gilina savo žinias įvairiuose prekybos sektoriuose.