Zoho

Print

Paslaugos verslo klientams iš užsienio

You are not authorized to access this content.

JURIDICON teisininkai teikia konsultacijas ir kitas teisines paslaugas užsienio įmonėms, kurios ketina steigti, įsigyti, reorganizuoti įmones, filialus, atstovybes ar kitaip plėsti bei stiprinti savo pozicijas Lietuvoje. Nesvarbu kokia veiklos sritį plėtojate, prekių ar paslaugų importą ar eksportą, tačiau labai svarbu įvertinti skirtingų rinkų ypatybes, teisinio reguliavimo subtilybes, adekvačiai įvertinti visas rizikas bei jas suvaldyti. Esame tam, kad padėtume išspręsti šiuos klausimus.

Prieš plečiant ar pradedant verslą Lietuvoje, kaip ir bet kurioje pasaulio šalyje, būtina apsvarstyti eilę sudėtingų klausimų. Dėl šios priežasties jau daugiau nei 20 metų siūlome savo paslaugas siekdami, kad mūsų klientai priimtų tik geriausius sprendimus. Galime patarti ne tik verslo struktūros pasirinkimo, bet ir įvairiais kitais teisinio reguliavimo bei mokestinės aplinkos klausimais. Nuolat giliname ir tobuliname savo žinias, todėl galime užtikrinti, jog mūsų parengtos konsultacijos ir išvados atitiks ne tik aktualų teisinį reguliavimą, bet ir naujausią praktiką.

JURIDICON teisininkai ne vienai užsienio įmonei bei investuotojui savo patirtimi yra padėję plėsti ar pradėti verslą Lietuvoje ir taip atvėrę investavimo galimybes šalyje. Savo patirtimi ir žiniomis galime pasidalinti ir su Jumis, jei ketinate ar dar tik galvojate investuoti Lietuvoje. Pasinaudosime visais savo ištekliais ir dirbsime tam, kad Jūsų vizija taptų tikrove.

Plačiau