Print

Paslaugos Lietuvos įmonėms

JURIDICON advokatų kontoros specialistai teikia konsultacijas ir kitas teisines paslaugas Lietuvos verslo subjektams, kurie ketina steigti, įsigyti, reorganizuoti įmones, filialus, atstovybes ar kitaip plėsti bei stiprinti savo pozicijas tarptautiniu mastu. Tokios veiklos sritys kaip importas, eksportas, tarptautinė prekyba ir verslas atrodo labai patraukliai ir respektabiliai, tačiau ne kiekvienas, ketinantis vykdyti tokią veiklą sugeba įvertinti skirtingų rinkų ypatybes, teisinio reguliavimo subtilybes, adekvačiai įvertinti visas rizikas bei jas suvaldyti. Dėl to, JURIDICON advokatų kontoros verslo teisės ekspertai dirba tam, kad padėtų savo klientams apsvarstyti visas galimybes ir patartų pasinaudoti geriausiomis iš jų.

Prieš plečiant ar pradedant verslą tiek ES, tiek trečiosiose šalyse būtina apsvarstyti eilę sudėtingų klausimų, todėl jau daugiau nei 20 metų siūlome savo paslaugas, kad priimtumėte tik geriausius sprendimus. Galime ne tik patarti verslo struktūros klausimas, bet ir kompetentingai įvertinti skirtingas jurisdikcijas: jų teisinio reguliavimo skirtumus bei mokestinės aplinkos ypatybes. Turėdami partnerius daugelyje strategiškai tarptautiniam verslui patrauklių jurisdikcijų, galime užtikrinti, jog Jūsų užsakymu parengtos konsultacijos ir išvados atitiks aktualų teisinį reguliavimą bei naujausią praktiką.

JURIDICON advokatų kontoros teisininkai ne vienai Lietuvos įmonei bei investuotojui savo patirtimi yra padėję plėsti ar pradėti verslą užsienio šalyse ir taip atvėrę galimybes pasiekti tarptautinį pripažinimą. Savo patirtimi ir žiniomis galime pasidalinti ir su Jumis, jei ketinate ar dar tik galvojate investuoti užsienyje. Pasinaudosime visais savo ištekliais ir dirbsime tam, kad Jūsų vizija taptų tikrove.

Tais atvejais, kai paslaugos Lietuvos įmonėms peržengia vienos valstybės sienas, pasitelkiame partnerius iš tarptautinių asociacijų, kurių nariais Juridicon yra. Daugiau apie tarptautiniškumą skaitykite čia.

Lietuvos įmonėms siūlome tokias pagrindines paslaugų grupes:

  • Eksportas ir tarptautinė prekyba
  • Tiesioginės investicijos užsienyje

Teisės naujienos

Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt
Advokatė, sutarčių teisės ir bylinėjimosi ekspertė
Telefonas 
+370 5 2691100
Faksas 
+370 5 2691010
El. paštas 
r.lazauskaite@juridicon.lt