Migracijos klausimai

Besikeičiančiomis ekonomikos sąlygoms ir vis labiau globalėjant pasauliui, asmenų mobilumas tampa būtinybe, nes viena iš šiandieninės sėkmės paslapčių tinkamam žmogui atsidurti tinkamoje vietoje bei tinkamu laiku. Tačiau neretai tam būtina atitinkama pagalba. Dėl to savo klientams teikiame išsamias konsultacijas dėl visų klausimų, susijusių su Lietuvos migracijos ir pilietybės teise, galime padėti jiems kiekviename žingsnyje: pradedant dokumentų legalizavimu, baigiant tarpininkavimu dėl įvažiavimo iš užsienio šalių ar įvažiavimo į jas. Tačiau mes ne tik padedame išspręsti procedūrinius klausimus – mes asmeniškai dalyvaujame visame procese tam, kad sumažintume Jūsų nerimą ir stresą migracijos metu.

JURIDICON teisinės paslaugos yra orientuotos į sprendimą, kuris randamas teisines žinias derinant su gausia praktine patirtimi, todėl mūsų advokatai geba pateikti strategines ir aiškias konsultacijas dėl sudėtingų situacijų migracijos klausimais. Gebame pritaikyti savo siūlomas paslaugas taip, kad patenkintume esamus kiekvieno kliento poreikius bei numatytume būsimus ir taip palengvintume visą migracijos procesą. Atsižvelgdami į laiko kaštus, mes sutelkiame savo dėmesį į operatyvų klientų aptarnavimą. Mūsų tikslas suteikti klientams tokias teisines paslaugas migracijos klausimais, kuriomis būtų efektyviai apjungiami klientų poreikiai ir lūkesčiai bei griežti terminai ir teisės aktų reikalavimai.

Klientams migracijos klausimais teikiame šias teisines paslaugas:

  • Konsultacijos dėl Lietuvos Respublikos (ES) pilietybės įgijimo
  • Konsultacijos Lietuvos Respublikos vizų gavimo klausimais
  • Konsultacijos dėl leidimų nuolat ar laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje suteikimo
  • Konsultacijos dėl leidimų dirbti Lietuvos Respublikoje gavimo
  • Konsultacijos užsieniečių įdarbinimo klausimais Lietuvos Respublikoje ir ES
  • Prašymų ir dokumentų rengimas, pilietybės, vizų ir leidimų gavimui
  • Atstovavimas valstybės institucijose nagrinėjant prašymus ir paklausimus dėl pilietybės suteikimo, vizų gavimo, leidimų nuolat ar laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje išdavimo
Susisiekite 
Vyr. teisininkas, įmonių teisės ekspertas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
El. paštas 
a.marcinkevicius@juridicon.lt
Advokatė, sutarčių teisės ir bylinėjimosi ekspertė
Telefonas 
+370 5 2691100
Faksas 
+370 5 2691010
El. paštas 
r.lazauskaite@juridicon.lt