Print

Šeimos teisės konsultacijos

Teisine prasme santuoka yra civilinė sutartis, kuri sukuria specifinius teisinius bei finansinius santykius ir taip pakeičia abiejų santuokos šalių teisinį statusą. Nors manoma, kad šeiminiai ryšiai yra patys privačiausi ir ilgaamžiškiausi visuomenėje, tačiau reta šeima sugeba išvengti vidinių konfliktų ir problemų. Kai šeimos nariams nepavyksta taikiai ir tyliai išspręsti tarpusavio nesutarimų, paprastai turi būti pasitelkiami specialistai, sugebantys padėti surasti tą sprendimą, kuris labiausiai tenkintų visas atitinkamo santykio šalis. Kadangi kliento ir advokato santykiai šeimos teisės srityje yra labai asmeniški, todėl mums itin svarbu, kad klientai bendraudami su mumis jaustųsi patogiai ir galėtų patikėti mums savo asmeniškiausius reikalus tam, o mes galėtume patenkinti visus jų lūkesčius.

Lyginant su kitomis teisės sritimis, santuokiniai ir šeiminiai ginčai, ko gero, labiausiai veikia visas klientų gyvenimo sritis, nes daro įtaką tiek finansams, tiek emocinei būklei, tiek santykiams su vaikais ar kitais šeimos nariais. Dėl to, mes, spręsdami net pačius sudėtingiausius klausimus, siekiame sumažinti tarpusavio priešiškumą ir orientuojamės į nešališkas derybas bei draugiškus susitarimus ten, kur jie įmanomi. Nepaisant to, esant būtinybei, aktyviai giname savo klientų interesus konfliktuose dėl turto padalijimo, globos, paramos ar dėl kitų finansinių klausimų. Mūsų kontoros advokatai turi nemažai patirties spręsdami pasiturinčių šeimų skyrybų klausimus. Taigi galime pasiūlyti sofistikuotus sprendimus, nes paprastai didesnės pajamos ir užgyventas turtas savaime reikalauja sudėtingesnių metodų pritaikymo.

Nors daugeliui atrodo, kad sutuoktinių skyrybos gana dažnas reiškinys, tačiau, iš tikrųjų, praktikoje skyrybų klausimai sudaro tik nedidelę dalį visų šeimos teisės taikymo atvejų. Mūsų kontoros advokatai visada pasiryžę išklausyti klientus sunkiausiomis jų gyvenimo akimirkomis, patarti, atstovauti, spręsti kylančius konfliktus ir išsaugoti paslaptyje patikėtą informaciją. Tikime, kad šeimos gali rasti tinkamus sprendimus ir taip išspręsti savo problemas, kad vėl jaustųsi oriai ir šypsotųsi kaip ir tą dieną, kai buvo sudaryta jų santuoka.

Mūsų šeimos teisės paslaugos orientuotos į kliento individualius poreikius ir dvasinę būklę, todėl praktikos sritis sudaro:

 • Konsultavimas šeimos teisės klausimais
 • Klientų atstovavimas šeimos bylose
 • Klientų atstovavimas skyrybų bylose
 • Teisinės pagalbos teikimas skyrybų, separacijos ar santuokos pripažinimo negaliojančia atvejais
 • Teisinės pagalbos teikimas vaikų gyvenamosios vietos nustatymo klausimais
 • Teisinės pagalbos teikimas globos ir rūpybos klausimais
 • Teisinės pagalbos teikimas vaikų ir sutuoktinio išlaikymo klausimais
 • Teisinės pagalbos teikimas turto padalijimo klausimais
 • Vedybų (ikivedybinių ir po vedybinių) sutarčių rengimas, keitimas bei konsultavimas jų sudarymo klausimais
 • Visų dokumentų, reikalingų šeimos bylose, parengimas ir pateikimas
 • Bendradarbiavimas su užsienio šalių teisininkais šeimos ir skyrybų bylose
 • Mokestinių pasekmių įvertinimas ir analizė sprendžiant šeimos teisės klausimus
 • Kohabitacija
 • Mediacija
Susisiekite 
Advokatė, sutarčių teisės ir bylinėjimosi ekspertė
Telefonas 
+370 5 2691100
Faksas 
+370 5 2691010
El. paštas 
r.lazauskaite@juridicon.lt
Teisininkė konsultantė, tarptautinės privatinės teisės ekspertė
Telefonas 
+370 5 2691100
Faksas 
+370 5 2691010
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt