Print

Teisinis auditas, teisinis sandorio struktūrizavimas ir įforminimas

Svarstote strateginį sandorį (mažumos/daugumos dalies įsigijimą, jungtinę veiklą ar dalyvavimą strateginiame aljanse? Arba ketinate reorganizuoti įmonių grupę ar verslo modelį. Rašykite mums arba registruokitės nemokamai konsultacijai.

Jūsų tikslas

Jums rūpi išsamiai įvertinti galimas ar bent esmines teisines bei mokesčių rizikas, susijusias su įsigyjamu objektu, potencialiu partneriu ar pan. Reikalinga nuspręsti, dalyvauti sandoryje, ar ne, jeigu taip - parengtą sandoriui derybinę poziciją, visas teisines ir mokesčių rizikas valdančius sandorio dokumentus.

Mūsų taktika

Jums, kaip mūsų klientui, JURIDICON už fiksuotą kainą pateiks teisinę darbo grupę, kuri sutartais terminais atliks sutartos apimties teisinį auditą, pateiks patarimus dėl sandorio teisinio struktūrizavimo ir sandorio dokumentacijos parengimo. Atstovausime visa sandorio eigą, nuo derybų, ketinimų protokolo, išimtinumo ir konfidencialumo dokumentų pasirašymo, akcijų pirkimo pardavimo sandorio įforminimo, pareiškimų bei garantijų apibrėžimo ir t.t.

Teisiniam auditui atlikti naudojame unikalią pagal mūsų pačių geriausią praktiką parengtą didelio kiekio dokumentų rinkimo bei analizės metodologiją ir technologijas. Ji leidžia susieti didelį kiekį dokumentų, faktų, įvykių, asmenų ir organizacijų su iškeltais teisinio audito tikslais. Metodologija leidžia tai atlikti greitai ir lengvai, todėl mes galime pateikti savo išvadas klientui pakankamai greitai.

Siekdami užtikrinti sandorio dokumentacijos privatumą ir apsaugą, naudojame rinkoje pripažintus virtualių duomenų kambarių sprendimus.

Praktikoje yra tekę atlikti teisinį bei mokesčių auditą Fortune500 įmonės pavedimu, taip pat vienos didžiausių Lietuvoje įmonių grupės įmonių teisinį auditą per trumpą laiką.

Projekto teisinei darbo grupei vadovaus patyręs teisinių projektų vadovas dr. Laimonas Marcinkevičius, taip pat apgynęs daktaro disertaciją sutarčių, įmonių ir tarptautinio verslo bei jungtinės veiklos tema "Tarptautinės jungtinės veiklos teisinis reguliavimas ir taikytina teisė".

Turėdami platų ratą tarptautinę veiklą vykdančių klientų, neretai susiduriame su įmonių susijungimais ar įsigijimais, turinčiais tarptautinį elementą, todėl esame įgiję nemažai patirties šioje srityje ir visada galime padėti, jei Jums reikalingos tokio pobūdžio teisinės paslaugos. Siekdami visapusiškai patenkinti klientų poreikius, visada kartu dirbame su darbo, intelektinės nuosavybės, komercinės ir mokesčių teisės specialistais. Vienos valstybės sienas kertančiuose įmonių susijungimuose ir įsigijimuose pasitelkiame partnerius iš tarptautinių asociacijų, kurių nariais Juridicon yra. 

Jūsų rezultatas

Teisingas sprendimas dėl sandorio, suformuota derybinė pozicija, suvaldytos sandorio teisinės ir mokesčių grėsmės, išnaudotos galimybės, išvengta finansinių nuostolių.