CookieConsent

Print

Teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį - ALLaw®

Konkurencingi įkainiai ir projektiniai pasiūlymai

Renkatės teisininkų komandą savo naujam projektui ar bylai AR ieškote įmonių, mokesčių, jungtinės veiklos (partnerystės, akcininkų santykių) ar sutarčių eksperto? Būtinai gaukite pasiūlymą iš mūsų! Juridicon yra advokatų kontora, kuri siūlo vienus iš konkurencingiausių įkainių Lietuvoje už patyrusių verslo advokatų paslaugas.

Visi JURIDICON advokatai yra patyrę savos srities profesionalai, 10 ir daugiau metų teikiantys teisines paslaugas Juridicon verslo klientams, papildomai turintys patirties projektų ir didelės apimties žinių valdyme

Taikome metodikas, skirtas Kliento lūkesčių atitikimui ir viršijimui savo teisininko atžvilgiu, tai leidžia iš anksto tiksliai apibrėžti paslaugų apimtį, teikti paslaugas už fiksuotą įkainį, neviršyti Kliento nustatyto biudžeto ir įgyvendinti vertę kuriančius sprendimus.

Nuolatinio teisinio aptarnavimo atveju prisiimame atsakomybę už teisinius aspektus, kuriuos sutarėme apsaugoti už fiksuotą kainą per mėnesį. 

Patikrinti pateikimo būdai

Apimtis ir sudėtingumas mūsų negąsdina - mes ten jau buvome. Pateikiame rezultatus greitai ir dažnai, įtraukdami Jus į kiekvieną žingsnį. Veikiame taip, kad Jūsų projektų tikslai būtų pasiekti laiku ir suderinto biudžeto ribose, nepriklausomai nuo projekto apimties ar sudėtingumo. Kartu su ilgamečiais partneriais užsienyje teikiame teisines paslaugas, įgyvendiname įmonių susiliejimų ir įsigijimų, jungtinės veiklos projektus ir atstovaujame ginčų sprendime beveik visame pasaulyje nuo 1996-ųjų metų

Mes, JURIDICON teisininkai turime bendrą - Juridicon Kliento - tikslą. Todėl projektuose, pavedimuose ir bylose dirbame kartu, kaip komanda, o ne kaip pavieniai teisininkai "po vienu stogu". 

Teisinių paslaugų teikimo verslui neįsivaizduome be konsultavimo mokesčių srityje. ''Mokesčiai yra pagrindinė JURIDICON teisininkų praktikos sritis. JURIDICON teisininkai gali patarti visais mokesčių teisės klausimais, turėdami tikslą, pasitelkiant įmonės struktūrą ir sudaromus sandorius, veiksmingai planuoti ir modeliuoti įmonės sandorius bei su jais susijusius mokėtinus mokesčius." (Legal5oo)

Bendravimas ir bendradarbiavimas

Nuo pirmosios dienos galite realiuoju laiku matyti savo projekto ar bylos teisės komandos darbą. Verslo įmonės, tapusios mūsų klientais džiaugiasi sklandžiu ir lengvu bendradarbiavimu.

Kaip mūsų klientas galite realiuoju laiku naudotis tais pačiais duomenimis bei informacija, kurią naudoja mūsų teisininkai. Prisijungę Klientų portale galite su mumis diskutuoti, matyti, kaip įgyvendinami Jūsų projektai, pavestos užduotys, sužinoti apie jų eigą bei padėtį, o integruotoje dokumentų valdymo sistemoje rasti visus savo dokumentus, juos komentuoti. Trumpųjų žinučių dėka galima dar operatyviau ir konfidencialiau susisiekti su savo teisininku, aptarti paruoštą dokumentą, gauti atsakymą į rūpimą klausimą ar pan.

Išsami teisinių žinių duomenų bazė

Prisijungę prie mūsų žinių valdymo sistemos galite rasti Juridicon teisininkų ruoštas publikacijas įvairiais teisės klausimais, atrinktą teismų praktiką, o taip pat išsamią įvairių dokumentų pavyzdžių, šablonų bazę (sutartys, taisyklės, nuostatai ir t.t).

Ypač patenkinti klientai

Daug dirbame, siekdami išlaikyti aukštos kokybės klientų aptarnavimo standartus. Visada paskiriame Jums atsakingą teisininką ir projekto vadovą tam, kad visi Jūsų pavedimo, projekto ar bylos aspektai būtų įgyvendinami sklandžiai.

Jūsų gaunami rezultatai - prioritetizuotos ir įgyvendintos didžiausias pajamas nešančios/kaštus taupančios ir strateginės verslo sutartys, įgyvendintas biudžetas, apginti ir apsaugoti įmonės interesai (bylinėjimasisduomenų ir privatumo apsaugaintelektinė nuosavybė, atitiktis). 

Projekto pabaigoje prašome Jūsų atsiliepimų, kaip mums pavyko, o apklausos rezultatai siunčiami tiesiogiai mūsų vadovui.

 

Neturite nei savo teisės departamento, nei teisininko? Rašykite mums arba registruokitės nemokamai konsultacijai. Aptarsime Jūsų įmonės ar įmonių grupės teisinių paslaugų poreikius, galimybes ir planus, pristatysime mūsų teisines paslaugas už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį - ALLaw®.

Paslaugų planai Išbandyti 

Vidaus dokumentai, sutartys, darbo teisė, duomenų apsauga – kasdienis įmonės darbas susideda iš plataus intervalo įvairių teisinių paslaugų. Būtina įgyvendinti didžiausias pajamas nešančias/kaštus taupančias ir strategines verslo sutartis, apginti ir apsaugoti įmonės interesus. Kiekvienai situacijai samdyti savo teisininką gali būti nepraktiška, kadangi teisiniai poreikiai gali būti labai skirtingi savo apimtimi ir pobūdžiu. Gali būti reikalingi tiek rutininiai darbai, tiek sudėtingesnių teisinių sprendimų reikalaujančios situacijos. Tuo pačiu rūpi, kad teisinių paslaugų teikėjai laiku pateiktų reikiamą informaciją, užtikrintų tinkamą dokumentų valdymą, neviršytų biudžeto.

 

Your Goal

In-house documents, contracts, labour law or data protection — a wide range of legal services is part of a company’s everyday operations. You strive to implement the highest income-generating and most cost-effective contracts and to protect your company’s interests. Hiring your own lawyer for each case would be impractical as legal needs can differ widely in their scope and nature and may require both routine work and more complicated legal solutions. Your concerns include timely information delivery, proper document management and budget constraints.

Our Tactics

JURIDICON offers a complete team of lawyers with more than a decade of experience who are ready to help you as needed. We mainly work with international and global brands, including one Fortune500 company. Our clients also include SMEs in the IT, pharmaceutical, trade (both wholesale and retail), services and manufacturing sectors as well as several groups of companies.

Our legal team has the capacity to adapt smoothly to the everyday tempo of your company. We have an entire team of experienced lawyers who will analyse your business quickly and respond armed with the right knowledge, document management skills and customer service systems. To make appropriate business decisions, legal risks are identified on both a macro and a micro level and the relevant proposals to respond to these are presented to you:

As client of our continuous legal support service, you will always have access to a reliable team to use at your discretion. We will solve your legal questions in a professional manner and avoid unnecessary complexity. The service fees are transparent from the very outset and you will have your team of lawyers at a fixed price to be paid monthly.

Before we start providing the continuous legal support service, we always carry out a legal review (due diligence) of corporate documents.

In cooperation with our partners overseas, we can also provide continuous legal services to your companies (both trading companies and holdings) abroad. 

Your Outcome

Your highest revenue-generating, most cost-effective and strategic business contracts prioritised and fully implemented, your budgets fulfilled and corporate interests protected (litigation, data and privacy protection, intellectual property, compliance).