Zoho

Print

Mūsų klientai

Jei Jums reikia teisininkų ar patikėtinių, kurie išmano Jūsų veiklos bei interesų sritis ir gali teikti kokybiškas paslaugas, padėsiančias pasiekti sėkmę, neabejodami galite kreiptis į advokatų kontoros Marcinkevičius, partneriai JURIDICON profesionalų komandą. Mūsų advokatų kontoros teisininkai ne kartą nagrinėjo ir sprendė įvairiais problemas bei iššūkius, su kuriais Jums tenka ne kartą susidurti kasdien ir, tikėta, dar ne kartą teks susidurti ateityje tiek verslo srityje, tiek projektinėje, tiek kasdienėje veikloje.

Mūsų aptarnaujami klientai ir jų grupės labai skirtingi – skiriasi jų požiūriai, poreikiai, patirtis, tačiau kartu, jie ir labai panašūs, nes kiekvienas iš jų turi poreikį gauti profesionalias teisines ar patikėtinių paslaugas, dažniausiai tarptautiniu mastu. Dėl to, mūsų misija – neatsilikti nuo dinamiškos ir nuolat besikeičiančios teisinės aplinkos ir pasiūlyti Jums tokias paslaugas, kurios atitiktų Jūsų požiūrius, poreikius bei patirtį. Glaudus bendradarbiavimas su Jumis ir Jūsų įtraukimas į mūsų vykdomus pavedimus užtikrins tinkamiausius patarimus Jūsų situacijai. Mes visada stengiamės maksimaliai pažinti Jus ir suprasti kiekvieno iš Jūsų specifinius poreikius – nes, mūsų nuomone, būtent tai ir daro Jus unikaliais.

Mūsų pagrindines klientų grupes sudaro:

  • Užsienio ir vietos investuotojai
  • Mažos ir vidutinės įmonės (SVV)
  • Įmonės, įgyvendinančios projektus
  • Šeimos verslas
  • Privatūs klientai (dažniausiai didelės vertės turto savininkai)

Kad ir kuriai klientų grupei priklausytumėte mūsų komanda visada dės maksimalias pastangas tam, jog būtų pasiekti patys geriausi rezultatai.