Zoho

Print

JURIDICON paskaita "Teisinės projektų ir programų valdymo rizikos: šiandieniniai iššūkiai"

Advokatų kontora Juridicon kartu su Lietuvos Projektų Vadybos Asociacija organizuoja paskaitą projektų vadovams "Teisinės projektų ir programų valdymo rizikos: šiandieniniai iššūkiai". 

Paskaitos aktualumas ir nauda

Su kokiais pagrindiniais teisiniais iššūkiais šiandien susiduria projekto vadovas kiekviename projekto etape? Kaip teisinis reguliavimas ir teismų praktika įtakoja projekto komandos sudarymą, partnerių pasirinkimą jungtinei veiklai? Kaip projektų vadovas turėtų pasirinkti prioritetus valdydamas teisines rizikas? Kaip pasirinkti, kokį teisininką samdyti projektui: vidaus ar išorės, siekiant profesionalių teisinių paslaugų? Ar gali projektų vadovai išsiugdyti teisinius gebėjimus, kurių pakaktų išspręsti dalį projekto teisinių klausimų, nesikreipiant į teisės specialistus? Kaip sutarčių teisės žinios gali padėti valdant projektus, paremtus populiarėjančiomis sutarčių formomis (pvz., BOOT, BOT, agile ir kt.)? Kodėl tipinės sąlygos netinka agile sutartims?

Pranešėjas: advokatas Laimonas Marcinkevičius (Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON).

Paskaitos laikas: 2015 m. spalio 20 d., 18.00-20.00.

Vieta: ISM vadybos ir ekonomikos universitetas - Arklių g. 18, Vilnius 01305. Renginio vieta bus patikslinta artimiausiu metu.

LPVA nariams dalyvavimas nemokamas. Ne LPVA nariams – 25 EUR (sumokant pavedimu). Rekvizitai apmokėjimui: Įmonės kodas: 300035068, Atsiskaitomoji sąskaita: Nr. LT51 7044 0600 0437 8342. Išankstinė registracija el.paštu: info@lpva.lt arba čia.