Print

BDAR atėjo - ką būtina žinoti planuojant ir įgyvendinant projektus

2018-05-29 kviečiame dalyvauti interaktyvioje diskusijoje "BDAR atėjo - ką reikia žinoti planuojant ir įgyvendinant projektus".

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) įtakoja tiek organizacijų nuolatinius procesus, tiek organizacinius pokyčius, įgyvendinamus per projektines iniciatyvas. Projektų vadovų žinios ir įgūdžiai valdyti teisines rizikas yra itin aktualūs, nes duomenų tvarkymo/valdymo rizikos gali sukelti finansinę ir reputacinę gresmę tiek projektui, tiek jo užsakovams. Todėl projekto vadovo ar PMO vaidmuo valdant ir tvarkant asmens duomenis yra ypač aktuali tema.

Kviečiame projektų vadovus įvairiose organizacijose dalyvauti ekspertų diskusijoje, pasinaudoti proga išgirsti patyrusių specialistų apsikeitimą nuomonėmis bei užduoti klausimus.  

Moderatorius:

Dr. Laimonas Marcinkevičius, Advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON advokatas ir projektų vadovas (PMP), Teisinerizika.lt, proaktyviu rizikos vertinimu pagrįstų teisinių paslaugų verslui platformos įkūrėjas.

Dalyviai:

Artūras Kuliešas  – UAB BAIP Sistemų integracijos ir konsultavimo skyriaus vadovas, taip pat projektų ir programų vadovas informacinių technologijų ir finansinių paslaugų srityje.

Šarūnas Virbickas, LL.M - UAB NRD CS informacijos saugos teisininkas, dirbantis kibernetinio saugumo užtikrinimo, informacijos ir duomenų apsaugos vertinimo, IT valdymo tobulinimo projektuose.

2018-05-29 d. 18 val. ISM, 210 auditorija, Arklių g. 18, Vilnius. Bilieto kaina 20 EUR. LPVA nariams renginys nemokamas.

Registracija: https://lnkd.in/gK2Td5U