Zoho

Print

Mūsų advokatas dalyvavo Indijos verslo misijoje 2017 (Delyje)

2017-02-21 15:00
Teisės naujienos

Advokatų kontoros JURIDICON advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius dalyvavo nepriklausomų advokatų tinklo Warwick Legal Network (WLN) ir advokatų kontoros Indijoje India Law Offices organizuojamoje Indijos verslo misijoje 2017.

Š.m. vasario 12-16 dienomis vykusi misija siūlė komercines galimybes tarptautinės jungtinės veiklosįmonių susijungimų ir įsigijimų (M & A) bei tiesioginių užsienio investicijų srityse, taip pat įmonių plėtros galimybes.

Misijos metu buvo organizuojamos B2B sesijos, susitikimai su Indijos įmonėmis, kurios ieško jungtinės veiklos partnerių bei siekia bendradarbiauti su užsienio investuotojais. Misijos dalyvės – tarptautinės įmonės, kurios užsiima infrastruktūra ir statybomis, IT, inžinerija, automobilių detalių bei baldų gamyba, pramonės ir chemijos produktų prekyba, bankai.

Advokatų kontora JURIDICON kartu su savo partneriais Indijoje padeda Lietuvos verslininkams, ieškantiems naujų verslo galimybių Indijoje, galimų jungtinės veiklos partnerių, o taip pat šioje šalyje iškylančiais teisiniais klausimais.