CookieConsent

Print

Startavo teisinerizika.lt – proaktyviu rizikos vertinimu pagrįstos teisinės paslaugos verslui

2017-12-27 09:15
Teisės naujienos

Startavo teisinerizika.lt – proaktyviu rizikos vertinimu pagrįstos teisinės paslaugos verslui. Lietuvoje tai naujas požiūris į teisinių paslaugų teikimą. Tai taip pat nauja tokio pobūdžio teisinių paslaugų užsakymo ir valdymo platforma. Joje taikoma ypač aiški paslaugų kainodara. Pasirinkus aktualią teisinę paslaugą ir nustačius pageidaujamas parinktis, galima iš karto gauti paslaugos kainos įvertinimą ir paslaugą užsakyti.

Teisinerizika.lt bus galima užsakyti specializuotas teisines paslaugas, padedančias klientams suvaldyti teisines rizikas, kylančias iš jų verslo, už prieinamą fiksuotą kainą, sumažinant įmonės bylinėjimosi išlaidas ir skatinant joje didesnės pridėtinės vertės kūrimą. Pradžioje bus teikiamos atitikties (taip pat atitiktis BDAR, atitiktis pagal Naująjį Darbo kodeksą), komercinių paslapčių apsaugos ir sutarčių rizikų valdymo paslaugos. Vėliau paslaugų spektrą planuojama plėsti.

Teisinerizika.lt paslaugas koordinuoja daugiau kaip 20 metų patirties verslo klientų teisiniame aptarnavime turinti advokatų kontora Juridicon, į komandą pakvietusi ir kitų kontorų teisininkus, advokatus. Ilgametė teisininkų patirtis, Juridicon veikloje naudojamas teisės projektų valdymas ir naujausios IT technologijos leidžia ne tik veiksmingai valdyti klientų verslo teisines rizikas, tačiau ir pasiūlyti fiksuotą teisinių paslaugų kainą.

Idėjos autorius advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius yra sertifikuotas projektų vadovas, nuo 2009 m. skaito pranešimus teisinių rizikų valdymo temomis.

Teisinerizika.lt

Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt