CookieConsent

Print

Du patyrę advokatai – mokesčių teisės ekspertai suvienija jėgas, teikdami Klientams mokesčių teisės paslaugas

2016-11-02 22:15
Mokesčių naujienos

Džiaugiamės galėdami informuoti, jog du gerai žinomi advokatai – mokesčių teisės ekspertai dr. Laimonas Marcinkevičius ir Šarūnas Jazukevičius nusprendė suvienyti savo žinias, kompetenciją ir patirtį bei bendradarbiauti, teikiant Klientams įvairiapusiškas bei aukščiausios kokybės mokesčių teisės paslaugas už konkurencingą kainą.

Advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius daugiau kaip 13 metų pataria investicijų, tarptautinio apmokestinimo, verslo ir įmonių klausimais, daugiausiai vietos ir užsienio investuotojams, akcininkams, projektus įgyvendinančioms organizacijoms bei privatiems klientams. Jo patirtis įmonių rizikų ir teisinio audito, kitų teisinių projektų, akcininkų ginčų valdyme suteikia ypatingas įžvalgas įsigijimų, rizikų ir probleminių situacijų strategijose. Taip pat vadovauja advokatų kontorai Juridicon ir teisinėms darbo grupėms klientų projektuose. Advokatų kontora jau keli metai iš eilės yra pripažįstama tarp geriausių Lietuvos mokesčių konsultavimo įmonių.

Advokatas nuo 2007 m. tarptautinių žinynų „The Legal 500“ ir „Tax Directors Handbook“ pripažįstamas ir rekomenduojamas kaip įmonių ir finansų teisės specialistas. Nuo 2016 m. Vilniaus komercinio arbitražo teismo rekomenduojamas arbitras.

Advokatas Šarūnas Jazukevičius turi išskirtinę patirtį ir kompetenciją mokesčių, mokestinių ginčų ir muitų teisės srityje. Per savo profesinę patirtį advokatas įgijo daug vertingos patirties tiek viešame, tiek privačiame sektoriuose: 2006-2010 m. dirbo Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos Teisės departamente, kuriame atstovaudavo centrinį mokesčių administratorių mokestinių ginčų bylas, vedė seminarus mokesčių inspektoriams apie teismų praktiką mokestinių ginčų bylose; 2010-2011 m. dirbo Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme vyriausiuoju konsultantu, ruošdavo teismo sprendimų projektus mokestinių ginčų ir kitų kategorijų administracinėse bylose, konsultuodavo teisėjus probleminėse mokestinių ginčų bylose; 2011-2013 m. dirbo Seimo kanceliarijos Teisės departamente, kuriame ruošdavo išdavas dėl įstatymų projektų, dalyvaudavo įstatymų projektų rengimo darbo grupėse, atstovaudavo Seimą Konstituciniame Teisme; 2013-2016 m. dirbo Advokatų kontoroje Balčiūnas ir Grajauskas vyriausiuoju teisininku, advokatu, specializavosi mokesčių, verslo, civilinės, sutarčių, bankroto, administracinės ir kitose teisės srityse, vedė išorinius seminarus apie mokestinių ginčų ypatumus ir proceso galimybes; nuo 2016 m. savo kaip advokato veiklą tęsia advokatų kontoroje, teikia tik aukščiausios kokybės paslaugas įvairiose teisės srityse, skaito viešus seminarus apie mokestinių ginčų ypatumus ir proceso galimybes.

Advokato patirtis mokesčių teisės srityje buvo įvertinta tarptautiniu lygu: 2016 m. tarptautinių žinynų „The Legal 500“ ir „Tax Directors Handbook“ advokatas yra rekomenduojamas kaip vienas geriausių mokesčių teisės specialistų Lietuvoje.  

Neabejojame, jog dviejų stiprių mokesčių teisės ekspertų bendradarbiavimas leis užtikrinti įvairiapusiškesnes paslaugas klientams ir dar labiau prisidės prie klientų lūkesčių įgyvendinimo. 

Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt