Zoho

Print

JURIDICON rekomenduojami The International Tax Planning Association Green Book 2015

2015-07-21 17:15
Pripažinimai

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON įtraukta į Tarptautinės Mokesčių Planavimo Asociacijos (The International Tax Planning Association – ITPA) Paslaugų direktoriją.

ITPA yra organizacija, įkurta 1975 m. ir vienijanti apie 1000 bankininkų, patikėjimo paslaugų tiekėjų, finansų direktorių, buhalterių, teisininkų ir kitų profesionalų, kurių praktikos sritis – apmokestinimas tarptautinių sandorių srityje. Tai vienintelė asociacija, tyrinėjanti išimtinai šią sritį. Asociacija nagrinėja šiuos klausimus daugiausia žvelgiant iš mokesčių mokėtojo pozicijos, narystė šioje asociacijoje skirta tik specialistams, veikiantiems mokesčių mokėtojų interesais. Asociacijos tikslas – skleisti ir keistis informacija apie tarptautinį mokesčių planavimą.  ITPA nariai keičiasi informacija ir patirtimi trimis būdais – susitikimuose, leidiniuose ir internetu.

ITPA Žalioji knyga, arba Paslaugų direktorija, yra skelbiama kartą per metus. Galima ieškoti konsultantų, pavyzdžiui, teikiančių teisines paslaugas, internetu šioje svetainėje, pasirinkus Jus dominančią paslaugą ir jurisdikciją. Internetinė Paslaugų direktorijos versija yra atnaujinama kas mėnesį.

Advokatų kontora JURIDICON yra šios organizacijos narė nuo 2014 m.