Zoho

Print

Juridicon advokatas paskirtas tarptautinio tinklo AEA koordinatoriumi Europai

2016-05-20 12:15
Pripažinimai

Juridicon advokatas Laimonas Marcinkevičius buvo paskirtas tarptautinio teisininkų tinklo AEA koordinatoriumi Europai. Artimiausiu metu jis dalyvaus AEA metiniame kongrese, kuris vyks Kipre, Protare. 

AEA yra tarptautinis advokatų kontorų, išsidėsčiusių visame pasaulyje tinklas. Jis apima visas 193 šalis, kurios priklauso Jungtinėms Tautoms, papildomai Taivanį, Kosovą ir Palestiną. Joks kitas tinklas neapima tiek daug šalių. Antrasis pagal dydį - Tarptautinė Advokatų Asociacija (IBA) apima 125 šalis.

AEA buvo įkurtas Europos Sąjungoje ir su laiku išsiplėtė iki pasaulinio lygio, pradedant Europos šalimis, kurios nebuvo Europos Sąjungos dalimis ir tada plėtėsi į Ameriką, Aziją ir Afriką. Daugumoje šalių didieji miestai turi AEA biurus, kai kurie miestai turi daugiau kaip vieną. Biurai buvo atrinkti griežtai laikantis AEA nustatytų kriterijų, reikalaujant iš pasirinktų profesionalų kompetencijos ir efektyvumo.

Advokatų kontora Juridicon jau 20 metų teikia teisines paslaugas įvairiose pasaulio šalyse, priklauso ne vienam advokatų kontorų tinklui. AEA nare kontora yra nuo 2015 metų. Advokatas Laimonas Marcinkevičius nuo 2004 m. taip pat yra Tarptautinės Advokatų Asociacijos (IBA) narys.