CookieConsent

Print

JURIDICON advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius pripažintas projektų valdymo profesionalu

2017-05-03 08:00
Pripažinimai

Š.m. gegužės 2d. JURIDICON advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius vienintelis advokatas Lietuvoje dėl savo išsilavinimo ir darbo patirties, profesinės etikos kodekso reikalavimų laikymosi buvo pripažintas projektų valdymo profesionalu.

Per paskutiniuosius metus advokatas ne kartą sėkmingai vadovavo įmonių įsigijimų ir susijungimų, jungtinės veiklos, teisinio reguliavimo atitikties bei kitiems teisės projektams. Išlaikius egzaminą, kuriuo siekiama objektyviai įvertinti ir patikrinti projektų valdymo žinias, jam buvo išduotas projektų valdymo PMP sertifikatas.

PMP yra pasaulinį pripažinimą pelniusi sertifikacija projektų vadybos srityje. Ją vykdo Project Management Institute (PMI). Sertifikacija paremta ANSI standartu - A Guide to the Project Management Body of Knowledge, sutrumpintai vadinamu PMBOK Guide.

Artimiausiu metu advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius tarptautiniame advokatų kongrese Prahoje skaitys pranešimą tema "Lawyers As Project Managers: To Be Or Not To Be”. Jame pristatys daugiau kaip dešimt metų kontoros taikomą sandorių ir bylų valdymo metodiką, būtinąsias kompetencijas, kurias dabartiniai teisininkai turi ugdytis sėkmingam klientų sandorių bei bylų įgyvendinimui, procesų gerinimo priemones, o taip pat šiuolaikines technologijos, padedančias pasiūlyti klientams abipusiai priimtinus "win-to-win" sprendimus.