Zoho

Print

JURIDICON advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius prisijungė prie CBA Cross Border Associates tinklo

2017-05-24 15:15
Pripažinimai

Advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai Juridicon advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius, kuris neseniai tapo ir sertifikuotu projektų vadovu, prisijungė prie CBA Cross Border Associates tinklo ir tapo vienu iš šio tinklo M & A patarėjų.

CBA M & A patarėjas - tai verslo įsigijimų ir susijungimų srities ekspertas, turintis reikšmingą patirtį sėkmingai sudarant tarptautinio pobūdžio verslo sandorius ar padedant juos sudaryti. M & A patarėjai atrenkami griežtai laikantis CBA nustatytų kriterijų, reikalaujant iš pasirinktų profesionalų kompetencijos ir efektyvumo.

Turintis ilgametę patirtį įmonių įsigijimų ir susijungimų (M & A) srityje dr. Laimonas Marcinkevičius vadovauja verslo įsigijimo ir susijungimo srities projektams, taip pat už fiksuotą kainą savo klientams pateikia teisinę darbo grupę, kuri sutartais terminais atlieka sutartos apimties teisinį auditą, teikia patarimus dėl sandorio teisinio bei mokesčių struktūrizavimo ir sandorio dokumentacijos parengimo. Advokatų kontoros JURIDICON teisininkų ir profesionalių projektų vadovų komanda atstovauja klientus viso sandorio metu, pradedant nuo derybų, ketinimų protokolo, išimtinumo ir konfidencialumo dokumentų pasirašymo, akcijų pirkimo pardavimo, finansavimo sandorių įforminimo, pareiškimų bei garantijų apibrėžimo ir t.t.

Cross Border Associates (CBA) – tai vienas didžiausių pasaulyje tarptautinių tinklų, vienijantis verslo patarėjus, teisės ir mokesčių ekspertus, profesionalius konsultantus, kurie specializuojasi vienos valstybės sienas kertančių vidutinio dydžio įmonių įsigijimų ir susijungimų (M & A) srityje ir teikia su tuo susijusias paslaugas. CBA partneriai yra padėję tarptautiniams verslo sandoriams daugiau kaip 50 valstybių.

Būdamas CBA nariu JURIDICON dabar gali ne tik patarti klausimais, susijusiais su vienos valstybės ribas peržengiančiais verslo įsigijimais ir susijungimais, bet ir suteikti savo klientams galimybę naudotis CBA Transaction Helper 24/7 - galingu verslo įrankiu, padedančiu surasti dominančius verslo įsigijimo ir susijungimo sandorius, technologijų perdavimo projektus, jungtinės veiklos pasiūlymus, įmonių nekilnojamojo turto objektus, startuolius, kapitalo didinimo bei investavimo pasiūlymus ir kitas įdomias verslo galimybes pasaulio mastu.

Pasitikrinkite verslo galimybes