Zoho

Print

JURIDICON advokatai rekomenduojami 2012 metų leidinio European Legal 500

2013-01-06 18:45
Pripažinimai

Juridicon rekomenduojama leidinyje skirtame Europai, Vidurio Rytams ir Afrikai (The Legal 500: Europe, Middle East & Africa). Leidinys Legal 500 yra nepriklausomas gidas, todėl tiek įmonės, tiek asmenys yra rekomenduojami tik už jų nuopelnus. Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje Juridicon advokatai yra rekomenduojami šiose 6 teisinės praktikos srityse:

Įmonės bei įmonių susijungimai ir įsigijimai – advokatų kontora Juridicon padeda tarptautiniams klientams vidutinio dydžio sandoriuose ir restruktūrizavime.  Laimonas Marcinkevičius nuolat konsultuoja užsienio investuotojus, dėl investavimo galimybių Lietuvoje bei teikia patarimus tarptautinėms įmonių grupėms dėl veiklos plėtros įvairiose ES šalyse.

Ginčų sprendimas – advokatų kontora Juridicon atstovavo didžiausiam naujienų portalui Delfi šmeižto byloje, iškeltoje pagal Lietuvos laikraščio pareiškimą dėl straipsnių, parengtų pagal WikiLeaks duomenis.

Intelektinė nuosavybė – Juridicon advokatas konsultuoja advokatų kontoros Juridicon klientus intelektinės nuosavybės klausimais, jis taip pat atstovavo naujienų tinklalapį Delfi ginče dėl prekės ženklo, naudojamo skelbiant naujienas, kuris buvo akivaizdžiai panašus į jau įregistruotą prekės ženklą.

Nekilnojamasis turtas ir statybos – advokatų kontora Juridicon atstovavo kliento interesus, sudarant 4 mln. eurų vertės komercinės paskirties nekilnojamojo turto pardavimo sandorį.

Telekomunikacijos, Žiniasklaida, Technologijos – advokatų kontora Juridicon atstovo naujienų portalui Delfi, vienam iš pagrindinių savo klientų, plataus rato klausimais, įskaitant tokias sritis kaip, šmeižtas, intelektinė nuosavybė ar teisinio reguliavimo aspektai.

Mokesčiai – advokatų kontoros Juridicon valdantysis partneris Laimonas Marcinkevičius konsultuoja mokesčių klausimais, jis teikė patarimus užsienio investuotojui mokesčių klausimais, susijusiais su jo komercinio nekilnojamojo turto restruktūrizavimu ir vystymu. Advokatų kontora taip pat teikia pagalba teisinę pagalbą mokestiniuose ginčuose ir bylose dėl nusikaltimų finansų tvarkai.