Zoho

Print

Global Law Experts Advokatų kontorą JURIDICON paskelbė geriausia advokatų kontora Lietuvoje mokesčių srityje 2017

2017-06-22 16:00
Pripažinimai

Global Law Experts Advokatų kontorą JURIDICON paskelbė geriausia advokatų kontora Lietuvoje mokesčių srityje 2017.

Global Law Experts (GLE), yra vienas pirmaujančių interneto šaltinių, kuriame galima rasti teisines paslaugas teikiančius specialistus verslui, investuotojams bei individualiems asmenims. Šioje svetaine lankosi daugiau kaip 30 000 vartotojų per mėnesį. GLE apdovanojimai yra teikiami nuo 2010 m. ir daugeliui nugalėtojų padeda sustiprinti potencialių klientų susidomėjimą ir tapti savo srities lyderiu.

Pastaraisiais mėnesiais, GLE buvo atrenkami kandidatai, aštuntiesiems GLE apdovanojimams. Išrinktieji kandidatai buvo vertinami atsižvengiant į kliento atsiliepimus, pagrindines bylas, teisinius reitingus, reputaciją, publikacijas, bei komandų ar individualių teisininkų rezultatus ir padėtį.

Rekomendacijų etape GLE gavo daugiau nei 150,000 atsakymų iš įmonių vadovų, įmonių teisininkų, nepriklausomų advokatų kontorų, advokatų asociacijų, GLE svetainės lankytojų ir „LinkedIn“ vartotojų. Šios rekomendacijos buvo lyginamos su GLE atliekamu nepriklausomu tyrimu, siekiant sukurti kiekvienos apdovanojimų kategorijos trumpąjį sąrašą. 

Susijusios paslaugos:

Mokesčiai