Zoho

Print

Automatinis dokumentų ruošimas – dar viena „Juridicon“ advokatų kontoros pristatyta naujovė verslui

2019-04-11 11:15
Teisės naujienos

Automatinis dokumentų ruošimas nuo šiol gali būti vykdomas ne tik su šabloniniais, „visiems tinkančiais“ dokumentais. Sutaupyti laiko, išvengti „copy“ ir „paste“ klaidų verslo įmonių personalo, IT saugos, teisės, atitikties ir rizikų valdymo departamentų vadovai bei darbuotojai  dabar galės su individualiais bei specializuotais dokumentais. Šiandien keliama vis daugiau reikalavimų verslui: Asmens duomenų apsauga (BDAR reikalavimai) ir Pranešėjų apsauga – tai tik keletas sričių, į kurias įmonės privalo atkreipti dėmesį ir pasirūpinti, kad visi reikiami organizacijos vidaus dokumentai būtų tinkamai parengti. Taip pat, būtina įvertinti teisinę riziką ir įsitikinti, kad atitiktis visiems reikalingiems teisės aktams yra užtikrinta, todėl reikia sekti naujienas, nes tokių svarbių reikalavimų sąrašas vis ilgėja. Kadangi, šios veiklos neįmanoma išvengti, tai reiškia, kad verslui reikia atsitraukti nuo svarbesnių reikalų, o taip pat, papildomai išleisti nemažas pinigų sumas už teisines paslaugas.

Advokatų kontora Juridicon siūlo šiai problemai savo sprendimą - teisinių dokumentų automatinį ruošimą. Siekdami patenkinti klientų lūkesčius, kontoros teisininkai profesionalai savo specializacijos srityse parengia verslo įmonių departamentams jiems aktualių dokumentų formas, pritaikydami jas tolesniam nuolatiniam tų departamentų darbuotojų savarankiškam generavimui. Tai suteikia galimybę verslo kliento darbuotojui, esant poreikiui, per kelias minutes į savo pašto dėžutę gauti automatiškai paruošą teisinį dokumentą pasirinktu formatu. Dokumentas sugeneruojamas kontoros sukurtoje ir internete veikiančioje specialioje Allaw® platformoje, darbuotojui atsakius į profesionalaus teisininko kruopščiai parengto klausimyno klausimus. Taip departamentų vadovai ir darbuotojai turi galimybę sutaupyti laiką ir savo teisinių paslaugų kaštus. Taip pat, verslas gali būti ramus ir dėl savo teisinės atitikties, nes, pasikeitus teisės aktams ar susiformavus naujai teismų praktikai, kontoros teisininkai dokumentų formas atnaujina ir patobulina. Planuojama, kad dar šiais metais automatinis dokumentų ruošimas bus patobulintas ir klientas turės prieigą ne tik prie standartinių Word pobūdžio dokumentų automatinio ruošimo, bet taip pat prie Excel lentelių, pvz. BDAR inventorizacijos lentelių ir kitų svarbių automatiškai parengiamų dokumentų.

2009-aisiais kontora pateko tarp 14 pažangiausių Lietuvos žinių ekonomikos įmonių, taip pradėdama Lawtech kelią Lietuvoje.Suteikdama galimybę savo verslo klientams automatiškai generuoti teisinius dokumentus, dabar Juridicon dar labiau palengvina jų darbuotojų kasdienį darbą. Automatinio dokumentų ruošimo platforma Allaw® taip pat išplečia prieš daugiau kaip metus kontoros įkurtos platformos teisinerizika.lt galimybes, skirtosverslo teisinės atitikties užtikrinimui ir rizikų valdymui. Šioje platformoje teikiamosproaktyviu rizikos vertinimu pagrįstos iniciatyvios teisinės paslaugos Lietuvoje veikiančiam verslui, nustatoma verslo teisinė neatitiktis, trūkumai, rizikos ir galimi korekciniai veiksmai. Automatinis dokumentų ruošimas departamentų darbuotojams padeda greitai patiems sugeneruoti atitikčiai užtikrinti ir rizikoms valdyti aktualius teisinius dokumentus. Taip supaprastinama ne tik šių dokumentų paruošimo eiga, taupomas laikas ir ištekliai, bet ir pasiekiami verslo tikslai bei užtikrinamas jo tęstinumas.

„Klientas yra mūsų kontoros teisinių paslaugų filosofijos, veiklos ir idėjų centras. Kai kliento personalo vadovas pasiguodė man, kad gaila laiko, skiriamo kiekvieną mėnesį rengiant tuos pačius dokumentus naujiems darbuotojams ir paslaugų teikėjams, tik nežymiai juos koreguojant, supratau, kad turime pasiūlyti sprendimą“, – sako Laimonas Marcinkevičius, Advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai Juridicon vadovaujantysis partneris, teisinės atitikties ir rizikų valdymo portalo teisinerizika.lt įkūrėjas.

Automatinio dokumentų ruošimo paslauga gali naudotis visi Juridicon tęstinių teisinių paslaugų prenumeratoriai. „Juridicon“ advokatų kontora kviečia automatinio dokumentų generavimo sistemą patiems nemokamai išbandyti čia.