Zoho

Print

Advokatų kontora JURIDICON - 2009 m. tarp pažangiausių Lietuvos žinių ekonomikos įmonių

2013-10-30 09:00
Pripažinimai

(publikuota 2009.10.30 Infolex tinklalapyje: "Tarp pažangiausių Lietuvos žinių ekonomikos įmonių – ir advokatų kontora")

Trečiadienį Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo pažangiausias Lietuvos žinių ekonomikos įmones. „Žinių ekonomikos įmonės 2009“ apdovanojimai įteikti bendrovėms UAB „Sicor Biotech“, UAB „Traidenis“ ir UAB „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“. Tarp į paskutinį atrankos etapą patekusių, savo veiklą žiniomis ir inovacijomis grindžiančių, įmonių pateko ir Advokatų kontora Marcinkevičius, Čaikovski ir partneriai JURIDICON.

„Teikdami apdovanojimus siekiame parodyti, kad naujos žinios ir gebėjimas jas panaudoti yra įmonių sėkmės, pažangos garantas. Ši tiesa yra ypač akivaizdi ekonominiu sunkmečiu – apdovanojimus pelniusios įmonės sėkmingai plečia veiklą net ir esant pasaulinei ekonomikos krizei“, – teigė Kęstutis Jasiūnas, Žinių ekonomikos forumo Tarybos ir Organizacinio komiteto pirmininkas.

Kandidatuoti „Žinių ekonomikos įmonės 2009“ apdovanojimuose buvo pakviesta daugiau kaip 1500 įmonių. Paskutiniame atrankos etape 14 įmonių, tarp jų ir Advokatų kontora Marcinkevičius, Čaikovski ir partneriai JURIDICON varžėsi dėl pažangiausiųjų vardo tokiose srityse kaip unikalių produktų kūrimas, pažangių sprendimų įgyvendinimas tradicinėje pramonėje, naujų paslaugų kūrimas ir įgyvendinimas Lietuvos rinkoje.

Ši kontora vienintelė Lietuvoje suteikia galimybę Klientams pateikti savo pavedimus kontorai ir juos valdyti internete. Klientai turi galimybę prisijungti prie Juridicon naudojamos vienos geriausių pasaulyje internete veikiančių projektų valdymo sistemų. Minėtą sistemą jau yra įvertinę ir pasirinkę tokie savo srities lyderiai kaip Toyota, Coca-Cola, Louis Vuitton, P & G, Honda, Google ir kiti. 

Frazės „šiandienos ekonomika“ ir „kaštų mažinimas“ beveik tapo klišėmis, verslo klientai vis labiau pageidauja „alternatyvių valandiniam įkainiui susitarimų“, todėl teisinių paslaugų teikėjai dar labiau turi orientuotis į veiksmingumą, atsižvelgti į kliento kaštų bei naudos santykį. Tai sukelia nemažus iššūkius. „Kaip išeitį matome būtinybę nustatyti naujus teisinių paslaugų teikimo standartus, pritaikant tradicinius projektų valdymo principus teisinių paslaugų pirkimui bei valdymui, sukuriant visapusišką valdymo būdą, skirtą kliento lūkesčių atitikimui ir viršijimui savo teisininko atžvilgiu“ – teigia Advokatų kontoros Marcinkevičius, Čaikovski ir partneriai Juridicon vadovaujantysis partneris advokatas Laimonas Marcinkevičius.

Advokatų kontora Juridicon savo Klientų pavedimų, projektų ir bylų valdymui, kartu su anksčiau įdiegta praktikos valdymo sistema, jau daugiau kaip dvejus metus naudoja ir projektų valdymo sistemą. Tačiau tik po šiais metais atliktų atnaujinimų ir Klientai turi galimybę vienoje vietoje matyti teisininkams pateiktus vykdyti pavedimus ar projektus, pavestas bylas, susijusius dokumentus, įvykius, užduotis, ataskaitas, pateikti teisininkams savo pavedimą ar užduotį el. paštu ar tiesiog internete (taip pat iPhone ar PDA), realiuoju laiku matyti, kaip jis vykdomas (kokia būklė, kokie pasiekti rezultatai), saugiai dalyvauti virtualiuose „pokalbių kambariuose“, konfidencialiai pateikti savo pastabas ar pageidavimus, ir pan. 

Pasak kontoros vadovaujančiojo partnerio, „šie atnaujinimai dar labiau padės mūsų Klientams taupyti savo laiką ir pinigus, išvengti rizikų bei problemų, sustiprins mūsų ryšį su Klientais, leis veiksmingiau įgyvendinti kontoros misiją, o tuo pačiu prisidės ir prie Juridicon išskirtinumo teisinių paslaugų rinkoje palaikymo“. 

Kontora jau daugiau kaip prieš dešimt metų pirmoji Lietuvoje pradėjo teikti teisines paslaugas Klientams realiuoju laiku: patalpino internete nemokamus teisinių dokumentų pavyzdžius, suteikė galimybę interesantams pateikti rūpimus klausimus teisininkams internetu, ir čia pat gauti atsakymus. Vėliau Juridicon Klientams buvo suteikta galimybė tiesiogiai prisijungti prie kontoros praktikos bei dokumentų valdymo sistemų.

„Džiaugiamės, kad mūsų siekis sukurti savo Klientams kuo didesnę pridėtinę vertę prisideda ir prie Lietuvos žinių ekonomikos pažangos“, teigia kontoros advokatas.