Zoho

Print

„The Legal 500“: Laimonas Marcinkevičius apie besikeičiančius klientų poreikius

2019-06-14 18:15
Pripažinimai

Kasmet „The Legal 500” apžvelgia ir įvertina daugiau kaip 100 šalių teisines paslaugas teikiančių įmonių. Leidinyje pateikiama išsami informacija apie advokatų kontoras ir kitas teisines paslaugas teikiančias įmones bei sritis, kuriose jos specializuojasi ir turi didžiausią patirtį. Šiemet vadovaujantis advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai „Juridicon“ partneris, advokatas Laimonas Marcinkevičius vėl buvo pakviestas atsakyti į leidinio klausimus.

Vadovaujantis advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai „Juridicon“ partneris, advokatas Laimonas Marcinkevičius atsakė į „The Legal 500”  klausimus dėl „Juridicon“ advokatų kontoros išskirtinumo, pagrindinių teisinės specializacijos sričių, pokyčių teisinių paslaugų sektoriuje bei techninio progreso įtakos teisininko darbui ir bendravimui su klientais. Toliau pateikiame trumpą advokato interviu santrauką lietuvių kalba, kur advokatas paaiškina, kaip kontora prisitaiko prie besikeičiančių klientų poreikių.

Visų pirma, advokatas pabrėžia „Juridicon“ požiūrį į teisinių paslaugų teikimą. „Juridicon“ advokatų kontora siūlo unikalų gilių žinių, į klientus orientuotų ir rizika pagrįstų metodų ir išskirtinių gebėjimų derinį: „Verslo klientams ir jų teisiniams padaliniams leidžiame efektyviai valdyti savo rizikos kraštovaizdį ir priimti geriau informuotus verslo sprendimus, taip pat užtikrinti, kad jie laikytųsi teisinių ir mokesčių reikalavimų“, – sako Laimonas Marcinkevičius. Advokatas atkreipia dėmesį, kad „Juridicon“ jau daugiau nei 20 metų teikia teisines ir mokesčių konsultacines paslaugas tarptautiniams klientams, investavusiems į Lietuvą, o įkainiai už paslaugas visada yra aiškūs ir teisingi.

„Pasak mūsų klientų, ypač IT, transporto ir farmacijos sektorių, atsiliepimų, jie labai džiaugiasi mūsų paslaugomis, kuriomis siekiama maksimaliai padidinti klientų nuosavybės vertę ir užtikrinti ilgalaikį jų organizacijų tvarumą“, – sako Laimonas Marcinkevičius. „Juridicon“ advokatų kontoros komanda siekia tapti patikimais patarėjais teisiniais klausimais savo klientais, todėl visada ieško asmeninio tobulinimo galimybių.

„Turime gana ambicingus augimo siekius ir tikimės patenkinti individualius klientų poreikius. Siekiame nuolatos tobulėti, todėl nuolat mokomės, augame ir keičiamės. Tai itin naudinga mūsų klientams. Palaikydami aktyvų ir intensyvų bendradarbiavimą su įvairiais tarptautiniais tinklais padedame klientams siekti tarptautinių verslo tikslų“, – pabrėžia advokatas. „Naudojant naujas technologijas galime greičiai ir efektyviai bendrauti su klientais ir bendradarbiauti su kolegomis. Taip pat, suteikiame galimybę savo klientams naudotis mūsų svetainėje esančiais įrankiais, kurie leidžia mūsų klientams teikti užklausas, planuoti susitikimus, užsisakyti teisinių paslaugų teikimo planus ir t.t.“, – sako jis.

„Juridicon“ advokatų kontoros komanda padeda klientams valdyti teisines rizikas ir siekti verslo tikslų. Nepaisant besikeičiančių klientų poreikių bei pokyčių teisinių paslaugų rinkoje, „Juridicon“ nebijo naujų iššūkių ir toliau ieško kylančių teisinių rizikų inovatyvių sprendimo būdų.

Perskaityti visą interviu anglų kalba galite čia.