Zoho

Print

Advokatų kontoros Juridicon vadovas dr. Laimonas Marcinkevičius skaitė pranešimą advokatams tarptautiniame kongrese Prahoje

2017-06-06 17:00
Pripažinimai

Advokatų kontoros Juridicon advokatai dr. Rūta Lazauskaitė ir dr. Laimonas Marcinkevičius dalyvavo tarptautiniame AEA teisininkų tinklo kongrese “Management and marketing of law firms” Prahoje. Glaudus Juridicon bendradarbiavimas su šio tarptautinio teisininkų tinklo kontoromis ir advokatais leidžia padėti išspręsti savo klientams teisinius klausimus visose 193 Jungtinių Tautų šalyse, papildomai Taivanyje, Kosove ir Palestinoje.

Kongrese, kuriame dalyvavo daugiau kaip 160 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių – advokatų kontorų vadovaujančių partnerių, advokatų, buvo nagrinėjami iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria teisininkai, ieškota priemonių, kuriančių didesnę vertę klientui, padedančių pertvarkyti teisinių paslaugų teikimą, kainodarą, pagerinti kliento bei teisininkų pasitenkinimą.

Šiame kongrese Juridicon vadovas dr. Laimonas Marcinkevičius skaitė pranešimą tema "Lawyers As Project Managers: To Be Or Not To Be”. Jame buvo pristatyta kontoros taikoma sandorių ir bylų valdymo metodika, būtinosios kompetencijos, kurias dabartiniai teisininkai turi ugdytis sėkmingam klientų sandorių bei bylų įgyvendinimui, procesų gerinimo priemonės, o taip pat šiuolaikinės technologijos, padedančios pasiūlyti klientams abipusiai priimtinus "win-to-win" sprendimus.

Advokatų kontoros Juridicon teisininkai nuo 2007-ųjų metų tobulina savo projektų valdymo kompetencijas, geresniam klientų aptarnavimui ir jų projektų valdymui savo teisinėje praktikoje naudoja pažangias projektų valdymo priemones, nuolatos atnaujina bei tobulina savo žinių valdymo sistemą, optimizuoja procesus. Nuo 2017-ųjų metų Juridicon pereina į naują teisinių paslaugų teikimo etapą, susijusį su profesionaliu projektų valdymu, leidžiančiu klientui sukurti dar didesnę vertę.