Zoho

Print

Ketvirti metai iš eilės pripažinti tarp geriausių mokesčių konsultantų Baltijos šalyse

2018-12-28 09:15
Pripažinimai

Juridicon - tarp geriausių mokesčių konsultantų Baltijos šalyse

Mokesčių konsultantų lyderių praktinis gidas World Tax šiemet ketvirtus metus iš eilės pripažino advokatų kontorą Juridicon tarp geriausių mokesčių konsultavimo įmonių Baltijos šalyse. World Tax yra unikalus tuo, kad reitinguoja ne tik advokatų kontoras, bet ir kitas mokesčių konsultantų įmones. Toje pačioje pakopoje kartu su Juridicon, World Tax 2019 šiemet priskiria Glimstedt, Grant Thornton Baltic ir Motieka & Audzevičius.

Džiaugiamės, kad World Tax 2019 pripažįsta Juridicon tarp geriausių Lietuvos mokesčių konsultavimo įmonių. Tai mums yra didelis įvertinimas bei dar didesė atsakomybė tęsti ir plėtoti darbą mokesčių srityje, ypač turint omenyje aibę nuo 2019-ųjų metų pradžios įsigaliojančių mokesčių įstatymų pakeitimų.

Apie World Tax 2019

Po šešių mėnesių paieškos ir komunikavimo su tūkstančiais įmonių visame pasaulyje, International Tax Review pristato World Tax 2019, kurį galite peržvelgti čia.

World Tax yra mokesčių konsultantų lyderių praktinis gidas, apimantis advokatų kontoras  ir apskaitos įmones visame pasaulyje. Kasmet leidžiamas World Tax vadovas yra pagrindinis šaltinis, padedantis rasti mokesčių profesionalus. Kiekvienais metais šis leidinys reitinguoja mokesčių konsultantus daugiau kaip 50-tyje jurisdikcijų visame pasaulyje, pateikdamas išsamią informaciją apie mokesčių konsultantų rinką.

Apie World Tax vertinimo metodologiją

World Tax reitingavimas yra nemokamas ir nepriklausomas, jis remiasi trimis pagrindiniais kriterijais. Nei viena įmonė, advokatų kontora ar kitas mokesčių konsultantas negali patekti į šį reitingą jeigu neatitinka žemiau nurodytų kriterijų:

  • Darbo įrodymai

Reitinguojamos įmonės, advokatų kontoros paprašomos pateikti pagrindinius sandorių ir bylų, kurių sudaryme/nagrinėjime atitinkama įmonė/advokatų kontora dalyvavo per pastaruosius 12 mėnesiu;

  • Kolegų atsiliepimai

Niekas geriau nežino apie mokesčių rinką, nei joje dirbantys profesionalai. Todėl World Tax atlieka mokesčių ekspertų apklausą, kad gautų jų mintis ir atsiliepimus apie esamus reitingus ir išsiaiškintų kandidatus į mokesčių konsultantų lyderius. Visi aktyvūs mokesčių konsultantai kviečiami dalyvauti, daugelis ekspertų apklausiami telefonu arba tiesioginių pokalbių metu. Apklausiami mokesčių konsultantai negali rekomenduoti savo įmonės ar kolegų savo įmonėje.

  • Klientų atsiliepimai

World Tax taip pat svarbūs klientų atsiliepimai, atitinkamai klientai, kuriuos aptarnaujančios įmonės yra reitinguojamos World Tax prašomi pateikti savo atsiliepimus šiais aspektais: įmonių/advokatų kontorų techninės galimybės, prieinamumas ir komunikacija, suformuotos komandos profesionalumas, kuriama vertė, kliento – paslaugos teikėjo santykiai, įsitraukimas į tarptautinį tinklą.

Mokesčių konsultantai ir mokesčių advokatai

Juridicon advokatai nuo 1996 metų nuolatos konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis mokesčių klausimais, padeda planuoti tarpvalstybinį verslą ir sandorius, atlieka teisinį bei mokesčių auditą, atstovauja mokestiniuose ginčuose. Mokesčių paslaugos teikiamos už fiksuotą kainą pagal iš anksto suderintą biudžetą. Plačiau apie mūsų mokesčių paslaugas skaitykite čia.