Zoho

Print

„The Legal 500“ 2011 m. leidinys rekomenduoja JURIDICON

2012-01-01 15:15
Pripažinimai

„The Legal 500“ 2011 m. leidinys rekomenduoja advokatų kontorą JURIDICON

Vienas iš lyderiaujančių nepriklausomų pasaulio leidėjų „Legalease“, leidžiančių informacinius leidinius apie advokatų kontoras daugiau nei 20 metų, savo 2011 metų leidinyje „The Legal 500 Europa, Viduriniai Rytai ir Afrika“ rekomenduoja Advokatų kontorą Juridicon šiose teisės srityse:

2 vieta  Mokesčiai

Juridicon geriausiai žinoma dėl patirties mokesčių teisėje. Mokesčių, bei mokestinių ginčų klausimais konsultuoja vadovaujantysis partneris Laimonas Marcinkevičius ir asocijuota partnerė Ingrida Steponavičienė. Juridicon patarinėjo vienai didžiausių kelionių agentūrų kompanijų Lietuvoje restruktūrizavimo ir su juo susijusiais mokesčių klausimais.

3 vieta  Komercinė teisė ir M & A

Advokatų kontora Juridicon, vadovaujama partnerio Laimono Marcinkevičiaus, konsultuoja vietos ir tarptautines įmones, teikia joms teisines paslaugas tiek kasdienėje veikloje, tiek vidutinio dydžio sandoriuose.

3 vieta  Bylinėjimasis, ginčų sprendimas

Dažniausi Juridicon klientai yra mažos ir vidutinio dydžio įmonės, bei pavieniai verslininkai. Advokatų kontora atstovauja savo klientus akcininkų ir vadovų bylose su komerciniais bankais.

3 vieta  Technologijos, Žiniasklaida, Telekomunikacijos

Juridicon klientai yra gerai žinoma IT įmonė ir didžiausias bei populiariausias naujienų portalas Baltijos šalyse. Pastarąjį klientą Advokatų kontora atstovauja bylinėjimesi, ginčuose ir reguliavime dėl šmeižto prieš valstybės ir kitas institucijas.

4 vieta  ES ir konkurencijos teisė

Advokatų kontora Juridicon pastoviai konsultuoja įvairiais konkurencijos teisės bei viešųjų pirkimų klausimais.

4 vieta  Nekilnojamas turtas ir statyba

Nekilnojamas turtas yra viena iš pagrindinių Advokatų kontoros Juridicon praktikų. Vadovaujantysis partneris Laimonas Marcinkevicius plačiai išmano nuosavybės teisės klausimus, įskaitant ir finansavimo sandorių teisinius ir mokesčių aspektus. Advokatų kontora atstovauja klientus bei užsienio investuotojus valdymo, pertvarkymo ir plėtros klausimais dėl 3,5 mln. eurų vertės komercinės paskirties nekilnojamo turto. 

„The Legal 500 Europa, Viduriniai Rytai ir Afrika“ yra komercinės teisės gidas įmonėms ir advokatų kontoroms Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje. Kasmet jis apžvelgia ir įvertina daugiau kaip 100 šalių teisės paslaugų rinkas ir jose esančias teisės firmas. Tiek leidinyje tiek internetiniame puslapyje „The Legal 500“ pateikiama išsami informacija apie advokatų kontoras bei sritis, kuriose jie specializuojasi ir turi daugiausia patirties. Remiantis teisininkų ir advokatų kontorų klientų nuomonėmis bei pastebėjimais, teisės gide pateikiami komentarai, apie konkrečias advokatų kontoras, jų teikiamas paslaugas bei apie jose dirbančius specialistus.