CookieConsent

Print

Įmonių mokesčiai ir jų pakeitimai Lietuvoje 2014 metais

2013-12-26 20:45
Mokesčių naujienos

Mūsų kontoros mokesčių advokatas Laimonas Marcinkevičius ir advokatė Ingrida Steponavičienė parengė straipsnį apie įmonių mokesčių Lietuvoje, kuris buvo publikuotas 2014 metų leidinyje International Comparative Legal Guide to: Corporate Tax.

Šis teisinis vadovas yra skirtas verslo atstovams ir praktikuojantiems teisininkams, kurie domisi tarptautiniu verslo apmokestinimo reguliavimu. Klausimai ir atsakymai atskleidžia koncentruotą informaciją apie tarptautiniam verslui aktualiausius mokestinius klausimus, tokius kaip, dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių galiojimas ir jų nuostatos, pagrindiniai apmokestinimo principai, tarifai ir netiesioginių mokesčių (PVM, muitų ir kt.) grąžinimas užsienio įmonėms, vietos įmonių pelno apmokestinimas, dividendai išmokami užsienio vienetams, palūkanos ir autoriniai atlyginimai, įskaitant taikomas lengvatas ir ribojimus (investiciniai projektai, nuostolių perkėlimas įmonių grupės viduje, plonos kapitalizacijos taisyklės, sandorių kainodara, ištiestos rankos principas, tikslinės teritorijos ir t.t.), turto perleidimo apmokestinimas, įskaitant akcijas (dalyvavimo išimties taisyklė) ir kitus mokestinius aspektus.

Rengiant šį 2014 metų vadovą, prie jo dirbo didelė grupė teisės ekspertų, todėl jame pateikiamos pelno mokesčių apžvalgos apima net 42 pasaulio šalis. Tikimės, kad informacija pateikta publikacijoje Jums padės priimti pačius naudingiausius sprendimus.

Su advokatų kontoros Juridicon rengtu straipsniu ir publikacijomis apie kitas 42 šalis anglų kalba galite rasti čia. Nuoroda į publikaciją pateikiama, gavus ledėjo Globas Legal Group Ltd sutikimą.