Zoho

Print

Naujienos

JURIDICON organizuoja įmonėms vidinius mokymus "Nuotoliniai kasmetiniai BDAR žinių atnaujinimo mokymai 2023". Skirti darbuotojams, išklausiusiems įvadinį Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 2016/679 (toliau – BDAR) mokymų kursą ir pageidaujantiems atnaujinti savo BDAR žinias nuotoliniu būdu patogioje vietoje kartu su gyvai vedančiuoju lektoriumi.

2021-12-17 09:30

Nuo 2022 m. vasario 15 d. įsigalioja nauja Pranešėjų apsaugos įstatymo redakcija ir jį lydimieji teisės aktai. Jie įgyvendina direktyvą “dėl asmenų, pranešančių apie Sąjungos teisės pažeidimus, apsaugos”. Tiek organizacijos jau turinčios vidinį informacijos apie pažeidimus teikimo kanalą, tiek jį dar ketinančios diegti, turėtų paskubėti tam, kad užsitikrintų atitiktį teisiniam reguliavimui, o taip...

2021-05-28 12:00

Praktikoje įmonių vadovai, ypač mažesnių, neretai linkę numoti ranka į duomenų apsaugą, motyvuodami tuo, kad „turim ir rimtesnių problemų nei duomenų apsauga“ arba teiraudamiesi „kiek jau nubaudė Lietuvoje?“, – anksčiau VŽ yra sakęs...

2021-ųjų vasario 15 d. Mokymų klubas organizuoja nuotolinius mokymus "Atitikties Pranešėjų apsaugos įstatymui užtikrinimas ir valdymas valstybės bei savivaldybės institucijose ir jų valdomose įmonėse". Seminarą veda Advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius. Tiek Pranešėjų apsaugos įstatymas, tiek Direktyva numato tokį teisinį reguliavimą...

2021-01-25 10:45

Nei BDAR, nei kiti teisės aktai nenustato, kokie konkrečiai dokumentai yra privalomi organizacijoms tam, kad jos atitiktų BDAR reikalavimus. Kiek patikimi įvairūs pavyzdiniai privalomų ar rekomenduojamų turėti BDAR dokumentų sąrašai? Ar verta jais pasikliauti? O jeigu yra keli „pavyzdiniai“ privalomų dokumentų sąrašai, kuriuo iš jų vadovautis?

2020-12-22 09:30

Apie tai, kaip įmonei pavyksta sujungti teisinių paslaugų teikimą su šiuolaikiniais IT sprendimais, kokią vertę tai sukuria klientams ir kuo ypatinga ši paslauga, pasakoja advokatas Laimonas Marcinkevičius,  ALLAW įkūrėjas.

2020-12-17 09:30

Praėjus jau beveik dviem metams nuo LR Pranešėjų apsaugos įstatymo įsigaliojimo 2019 m. sausio 1 d., uždaroji akcinė bendrovė „JURIDICON“, teikianti teisės ir atitikties paslaugas Allaw, pasidalino, kaip šiuo metu yra užtikrinama atitiktis šiam įstatymui tiek privačiose, tiek viešosiose organizacijose. Gavus tyrimo rezultatus galima matyti, kad situacija savivaldybės įstaigose, lyginant su praėjusiais metais..

Š.m. gruodžio 10d. 18.00 Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) organizuojamame webinare Webinaras: Rizikų valdymas projekte ir įmonėje pandemijos metu Juridicon advokatas Laimonas Marcinkevičius dalinsis savo patirtimi apie projekto rizikų valdymą pandemijos akivaizdoje. 

2020-10-29 14:15

JURIDICON šiemet, 2020 m. rugsėjo mėn., antrus metus iš eilės laimėjo apdovanojimą „Metų teisės paslauga“. Jį įteikė kasmet organizuojami prestižiniai apdovanojimai „Metų paslauga“, kuriuos rengia Lietuvos verslo konfederacija (LVK), norėdama pagerbti tuos, kurie geriausiai kuria pridėtinę vertę verslui bei visuomenei. Paslaugą „Duomenų apsaugos...

2020-08-31 09:45

Sveikatos priežiūros įstaigų veiklos specifika lemia, kad paslaugas, įskaitant ir duomenų apsaugos pareigūno bei kitas BDAR atitikties užtikrinimo paslaugas, perka vykdydamos viešuosius pirkimus. Tačiau neretai juos vykdydamos minėtos įstaigos skiria nepakankamą dėmesį savo poreikių nustatymui, šio pirkimo planavimui.

Pages