CookieConsent

Print

Verslo kliento interesų prioritetas

Visada veikiame taip, kad tai labiausiai atitiktų Jūsų verslo interesus, be nereikalingo „pabranginimo“. Dirbame Jums, ir būtent Jūsų lūkesčių patenkinimui ar viršijimui skiriame visas mūsų pastangas, tuo pačiu neatlikdami nereikalingų ir vertės nekuriančių užduočių. 

Jūs - svarbiausi

Juridicon siūlo patikimą teisininkų komandą, kuri pasiruošusi Jums padėti tada, kada prireiks ir kuria galite naudotis savo nuožiūra.

Prieš pradėdami vykdyti pavedimą, pateiksime Jums Įsipareigojimų laišką, kuriame yra ši informacija:

  1. kokias teisines paslaugas Jums teiksime;
  2. kas bus atsakingas už Jūsų pavedimą;
  3. kaip mes skaičiuosime honorarą už savo teisines paslaugas;
  4. preliminari informacija (paprastai tariamės dėl fiksuoto užmokesčio (honoraro), gali būti pateiktas apytikris ir preliminarus kainos įvertinimas arba galima kaštų skalė) apie galimas bendras išlaidas;
  5. mūsų pretenzijų nagrinėjimo procedūra.

Kadangi dauguma Jūsų turite verslo tikslų užsienyje, dalijamės su Jumis mūsų patikrintais verslo ryšiais užsienyje. Suteikiame ir Jums galimybę šioje svetainėje tiesiogiai Jums rūpimu klausimu susisiekti su mūsų partneriais.

Proaktyvus požiūris

Teisinį tikrumą suprantame kaip vieną iš svarbiausių sėkmingo verslo sąlygų, o teisinio tikrumo užtikrinimą klientams - kaip savo pagrindinį uždavinį. Todėl siekiame aptikti “minas” ir nustatyti jų buvimo vietas, užkirsti kelią sprogimui. Ginčų ir bylinėjimosi reikia išvengti, nes tai eikvoja daug laiko bei išteklių - visą tai galima skirti produktyviam darbui.

Prieš pradėdami teikti Teisė verslui®️ paslaugą visada atliekame įmonės dokumentų teisinę peržiūrą (teisinį auditą), nustatome pagrindines grėsmes ir prioritetizuojame savo darbą.

Teisė verslui®️ sklandžiai prisitaiko prie Jūsų įmonės kasdienės rutinos. Mes turime visą komandą patyrusių teisininkų, kurie greitai susipažįsta su Jūsų verslu ir pradeda savo darbą, būdami aprūpinti reikiama žinių, dokumentų valdymo ir klientų aptarnavimo sistemomis. Kad galėtumėte priimti tinkamus verslo sprendimus, tiek makro, tiek mikro lygmenyje nustatomos teisinės rizikos bei pateikiami pasiūlymai dėl atsakomųjų priemonių:

Mokomės ir tobulėjame

Esame organizacija, kuri mokosi iš savo patirties ir nuolatos tobulėja. Nesustojome ir po to, kai 2009-aisiais „Žinių ekonomikos įmonės 2009“ apdovanojimuose patekome tarp 14-os pažangiausių Lietuvos įmonių.

Mokomės savo sąskaita ir, jeigu reikalinga studijuoti teisės aktus ar nagrinėti teismų praktiką, neprašome Jūsų apmokėti už tam skirtą laiką.

Įdiegėme ir naudojame integruotus klientų įsitraukimo ir aptarnavimo, užklausų valdymo sprendimuspažangias ir pripažintas pavedimų, projektų (bylų), dokumentų bei kokybės valdymo sistemas, nuolatos optimizuojame procesus.

Apsirūpinę technologiškai

Nuo 2007-ųjų metų geresniam klientų aptarnavimui ir jų projektų valdymui savo teisinėje praktikoje naudojame projektų ir procesų valdymo priemones, pritaikome pripažintas technologijas, nuolatos tobulėjame profesinėje srityje, atnaujiname ir tobuliname savo žinių valdymo sistemą, optimizuojame procesus

Prižiūrime kokybę

Taikome griežtą vidinę kontrolės ir vidinių peržiūrų programą. Juridicon vadovaujantysis partneris advokatas Laimonas Marcinkevičius yra atsakingas už kontoros taktikos įgyvendinimą ir tobulinimą, procesų priežiūrą bei kontrolę.