Advokatai Vilniuje

Pasisamdę mokesčių konsultantą, kelis kartus sutaupysite
Mokesčių konsultacijos smulkiam ir vidutiniam verslui
Naudodamiesi patikėtinių paslaugomis, apsaugosite savo turtą
Teisinės ir patikėjimo paslaugos turto savininkams
20 metų patirtis
Teisinės paslaugos tarptautiniam verslui

Advokatai

Rinkoje pripažinimą pelniusi advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON – tai kompetentingų teisininkų komanda, siūlanti profesionalias teisines paslaugas, atstovaujanti klientus ginčų sprendime, užsiimanti dokumentų parengimu ir projektų valdymu.

Kvalifikuoti advokatai didžiausią savo dėmesį skiria mokesčių teisei, dirba su privačiais klientais ir tarptautinio verslo sektoriumi. Glaudus bendradarbiavimas su užsienio partneriais leidžia pasiūlyti profesionalias teisines paslaugas, vykdomas ne tik Lietuvoje, bet ir už šalies ribų. Advokatų kontora didžiuojasi būdama nepriklausomų advokatų kontorų tinklo „Warwick Legal Network“ ir kitų tarptautinių asociacijų narė.

Nuolatinio tobulėjimo siekiantys JURIDICON teisininkai siūlo išsamias konsultacijas visais mokesčių teisės klausimais, padeda efektyviai planuoti ir veiksmingai modeliuoti įvairių verslo sričių sandorius. Nepriklausoma advokatų kontora siekia realizuoti individualius klientų poreikius – teisinių paslaugų vykdymas paremtas tarptautiniais kokybės reikalavimais ir griežtais vidinės kontrolės principais.
Sužinokite daugiau

Naujienos ir publikacijos

2016-08-03 18:30
Advokatų kontoros JURIDICON advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius 2016 m. rugpjūčio 3 d. „Verslo žinių“ publikacijoje pateikė komentarus apie ofšorinių įmonių savininkų apmokestinimą.
2016-07-30 23:15
Informacija apie tikruosius įmonių naudos gavėjus, ypač kai akcininkas ofšorinė įmonė, iki šiol, ko gero, labiausiai domėjosi bankai. Nuo 2017 m. informaciją apie ofšorinių įmonių ir sąskaitų savininkus kruopščiai analizuos...
2016-06-30 13:30
Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naują JURIDICON komandos narę – advokatę dr. Rūtą Lazauskaitę. Advokatė pataria sutartinių ir kitų teisinių dokumentų rengimo, peržiūros bei koregavimo klausimais...
Sužinokite daugiau