Advokatai Vilniuje

Pasisamdę mokesčių konsultantą, kelis kartus sutaupysite
Mokesčių konsultacijos smulkiam ir vidutiniam verslui
Naudodamiesi patikėtinių paslaugomis, apsaugosite savo turtą
Teisinės ir patikėjimo paslaugos turto savininkams
20 metų patirtis
Teisinės paslaugos tarptautiniam verslui

Advokatai

Rinkoje pripažinimą pelniusi advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON – tai kompetentingų teisininkų komanda, nuo 1996m. siūlanti profesionalias teisines paslaugas, atstovaujanti klientus ginčų sprendime, užsiimanti dokumentų parengimu ir projektų valdymu. Kvalifikuoti advokatai didžiausią savo dėmesį skiria mokesčių teisei, dirba su privačiais klientais ir tarptautinio verslo sektoriumi. Glaudus bendradarbiavimas su užsienio partneriais leidžia pasiūlyti profesionalias teisines paslaugas, vykdomas ne tik Lietuvoje, bet ir už šalies ribų. Advokatų kontora didžiuojasi būdama nepriklausomų advokatų kontorų tinklo „Warwick Legal Network“ ir kitų tarptautinių asociacijų narė.

Nuolatinio tobulėjimo siekiantys JURIDICON teisininkai siūlo išsamias konsultacijas visais mokesčių teisės klausimais, padeda efektyviai planuoti ir veiksmingai modeliuoti įvairių verslo sričių sandorius. Nepriklausoma advokatų kontora siekia realizuoti individualius klientų poreikius – teisinių paslaugų vykdymas paremtas tarptautiniais kokybės reikalavimais ir griežtais vidinės kontrolės principais.
Sužinokite daugiau

Naujienos ir publikacijos

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON kartu su advokatu dr. Justinu Usoniu kviečia klientus į išskirtinį seminarą-diskusiją: PUSRYČIAI-DISKUSIJA APIE NAUJĄ DK
Kontoros advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius skaitys pranešimą Agile Tour Lithuania 2016, didžiausiame renginyje apie agile projektų valdymą ir informacinių sistemų plėtrą Lietuvoje.
2016-09-30 17:45
Š.m. rugsėjo 29 d. LR Finansų ministerija suorganizavo viešą diskusiją tema „Dalijimosi ekonomika: galimybės, iššūkiai, grėsmės“. Diskusijoje dalyvavo bei pasisakė ir advokatas, mokesčių konsultantas dr. Laimonas Marcinkevičius. Žemiau pateikiame pagrindinius mokesčių ir teisinius aspektus...
Sužinokite daugiau