Advokatai Vilniuje

Pasisamdę mokesčių konsultantą, kelis kartus sutaupysite
Mokesčių konsultacijos smulkiam ir vidutiniam verslui
Naudodamiesi patikėtinių paslaugomis, apsaugosite savo turtą
Teisinės ir patikėjimo paslaugos turto savininkams
20 metų patirtis
Teisinės paslaugos tarptautiniam verslui

Advokatai

Rinkoje pripažinimą pelniusi advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON – tai kompetentingų teisininkų komanda, nuo 1996m. siūlanti profesionalias teisines paslaugas, atstovaujanti klientus ginčų sprendime, užsiimanti dokumentų parengimu ir projektų valdymu. Kvalifikuoti advokatai didžiausią savo dėmesį skiria mokesčių teisei, dirba su privačiais klientais ir tarptautinio verslo sektoriumi. Glaudus bendradarbiavimas su užsienio partneriais leidžia pasiūlyti profesionalias teisines paslaugas, vykdomas ne tik Lietuvoje, bet ir už šalies ribų. Advokatų kontora didžiuojasi būdama nepriklausomų advokatų kontorų tinklo „Warwick Legal Network“ ir kitų tarptautinių asociacijų narė.

Nuolatinio tobulėjimo siekiantys JURIDICON teisininkai siūlo išsamias konsultacijas visais mokesčių teisės klausimais, padeda efektyviai planuoti ir veiksmingai modeliuoti įvairių verslo sričių sandorius. Nepriklausoma advokatų kontora siekia realizuoti individualius klientų poreikius – teisinių paslaugų vykdymas paremtas tarptautiniais kokybės reikalavimais ir griežtais vidinės kontrolės principais.
Sužinokite daugiau

Naujienos ir publikacijos

Kontoros advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius skaitys pranešimą Agile Tour Lithuania 2016, didžiausiame renginyje apie agile projektų valdymą ir informacinių sistemų plėtrą Lietuvoje.
2016-09-21 11:45
Advokatų kontoros JURIDICON advokatas, mokesčių konsultantas dr. Laimonas Marcinkevičius 2016 m. rugsėjo 21 d. „Verslo žinių“ publikacijoje pateikė komentarus dėl vienos iš VP grupės bendrovių UAB „Franmax“ valdymo grąžinimo į Lietuvą...
2016-09-16 07:15
Džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad nuo šiol advokatų kontora JURIDICON darbo teisės srityje bendradarbiaus su advokatu dr. Justinu Usoniu. Teisininko karjerą pradėjęs dar 1998 m. dr. Justinas Usonis turi ilgametę patirtį teikiant teisines konsultacijas, rengiant sutartis, atliekant teisinius...
Sužinokite daugiau