Advokatai

Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON yra nuo 2003 m. veikianti nepriklausoma inovatyvi verslo ir mokesčių advokatų kontora Vilniuje, turinti gilias žinias bei ilgametę patirtį reikaluose su tarptautiniu (užsienio) elementu.


Mūsų patyrę daugiakalbiai advokatai yra pasiruošę padėti Jums ir Jūsų verslui tiek aptarnaudami nuolatos, tiek atskiruose pavedimuose. Projektams vadovauja sertifikuoti projektų vadovai.


Padedame su įmonių įkūrimu, verslo struktūromis, įeinančiomis ir išeinančiomis investicijomis, verslo sutartimis, įmonių susiliejimais ir įsigijimais, ginčų sprendimu, intelektine nuosavybe bei darbo teise.


Didžiuojamės, kad kai kurie mūsų advokatai yra pripažinti už savo patirtį tarptautinių leidinių Legal Experts, Tax Directors Handbook ir The Legal 500. Esame patekę tarp 14-os pažangiausių Lietuvos įmonių. Tarptautinį verslą vykdančių klientų poreikius padeda užtikrinti narystė ir glaudus bendradarbiavimas su advokatų kontoromis įvairiose pasaulio šalyse.

Sužinokite daugiau

Naujienos ir publikacijos

Š.m. rugsėjo mėn. Advokatų kontoros Juridicon bendradarbiaujantis advokatas Artūras Vaišvila ves seminarus, susijusius su darbo kodekso pasikeitimais. Kviečiame registruotis...

Registruotis konsultacijai

2017-08-16 20:45

Juridicon advokatas ir mokesčių konsultantas pateikė savo komentarus Vytenio Miškinio  publikacijai Delfi.lt  „Susižavėję Estija daro klaidą: Lietuvoje galimybės net geresnės "

2017-07-14 10:00

Nuo liepos 1 d. įsigaliojus naujam Darbo kodeksui su darbuotojais sudaromos naujos formos darbo sutartys. Jos naudoti neprivaloma, tačiau svarbu, kad darbo sutartis atitiktų jos turiniui keliamus reikalavimus. Taip pat, atkreiptinas dėmesys, kad...

Sužinokite daugiau