Advokatai

Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON yra nuo 2003 m. veikianti nepriklausoma inovatyvi verslo ir mokesčių advokatų kontora Vilniuje, turinti gilias žinias bei ilgametę patirtį reikaluose su tarptautiniu (užsienio) elementu, padedanti kurti, plėtoti ir perleisti verslą Lietuvoje ar užsienyje.


Rinkdamiesi teisininkų komandą būtinai gaukite pasiūlymą iš mūsų! Juridicon yra advokatų kontora, kuri siūlo vienus iš konkurencingiausių įkainių Lietuvoje už patyrusių verslo advokatų paslaugas. Mūsų patyrę daugiakalbiai advokatai yra pasiruošę padėti Jums ir Jūsų verslui tiek aptarnaudami nuolatos, tiek konkrečiuose pavedimuose


Padedame su įmonių įkūrimu, verslo ir mokesčių struktūromis, įeinančiomis ir išeinančiomis investicijomis, verslo sutartimis, ypač jungtinės veiklos, akcininkų sutartimis, įmonių susiliejimais bei įsigijimais, ginčų sprendimu, intelektine nuosavybe bei darbo teise.


Didžiuojamės, kad kai kurie mūsų advokatai yra pripažinti už savo patirtį tarptautinių leidinių Legal Experts, Tax Directors Handbook ir The Legal 500. Tarptautinį verslą vykdančių klientų poreikius padeda užtikrinti glaudus bendradarbiavimas su advokatų kontoromis įvairiose pasaulio šalyse.

Sužinokite daugiau

Naujienos ir publikacijos

2019-06-14 18:15

Vadovaujantis advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai „Juridicon“ partneris, advokatas Laimonas Marcinkevičius atsakė į „The Legal 500” klausimus dėl „Juridicon“ advokatų kontoros išskirtinumo, pagrindinių teisinės specializacijos sričių, pokyčių teisinių paslaugų sektoriuje bei techninio progreso įtakos teisininko darbui ir bendravimui su klientais.

2019-06-12 13:00

2019 m. birželio 6d. „Verslo Žinios“ publikavo straipsnį apie inovatyvią „Juridicon“ advokatų kontoros verslo aptarnavimo platformą "ALLaw". Straipsnyje aptariami svarbi teisinės...

Seminaras skirtas įvertinti ar Jūsų įmonė pasirinko tinkamiausias teisines, organizacines ir kt. priemones savo komercinėms paslaptims apsaugoti, Taip pat pateikti praktinių patarimų kaip geriau užtikrinti informacijos saugumą bei atsakyti į klausimus, susijusius su Komercinių paslapčių teisinės apsaugos įstatymu bei Pranešėjų apsaugos įstatymu.

Sužinokite daugiau