Zoho

Print

ESTABLISHMENT OF COMPANIES ABROAD

JURIDICON advokatų kontoros specialistai teikia konsultacijas ir kitas teisines paslaugas Lietuvos verslo subjektams, kurie ketina steigti, įsigyti, reorganizuoti įmones, filialus, atstovybes ar kitaip plėsti bei stiprinti savo pozicijas tarptautiniu mastu. Tokios veiklos sritys kaip importas, eksportas, tarptautinė prekyba ir verslas atrodo labai patraukliai ir respektabiliai, tačiau ne kiekvienas, ketinantis vykdyti tokią veiklą sugeba įvertinti skirtingų rinkų ypatybes, teisinio reguliavimo subtilybes, adekvačiai įvertinti visas rizikas bei jas suvaldyti. Dėl to, JURIDICON advokatų kontoros verslo teisės ekspertai dirba tam, kad padėtų savo klientams apsvarstyti visas galimybes ir patartų pasinaudoti geriausiomis iš jų.

Prieš plečiant ar pradedant verslą tiek ES, tiek trečiosiose šalyse būtina apsvarstyti eilę sudėtingų klausimų, todėl jau daugiau nei 20 metų siūlome savo paslaugas, kad priimtumėte tik geriausius sprendimus. Galime ne tik patarti verslo struktūros klausimas, bet ir kompetentingai įvertinti skirtingas jurisdikcijas: jų teisinio reguliavimo skirtumus bei mokestinės aplinkos ypatybes. Turėdami partnerius daugelyje strategiškai tarptautiniam verslui patrauklių jurisdikcijų, galime užtikrinti, jog Jūsų užsakymu parengtos konsultacijos ir išvados atitiks aktualų teisinį reguliavimą bei naujausią praktiką.

JURIDICON advokatų kontoros teisininkai ne vienai Lietuvos įmonei bei investuotojui savo patirtimi yra padėję plėsti ar pradėti verslą užsienio šalyse ir taip atvėrę galimybes pasiekti tarptautinį pripažinimą. Savo patirtimi ir žiniomis galime pasidalinti ir su Jumis, jei ketinate ar dar tik galvojate investuoti užsienyje. Pasinaudosime visais savo ištekliais ir dirbsime tam, kad Jūsų vizija taptų tikrove.

    Lietuvos įmonėms siūlome tokias pagrindines paslaugų grupes:

    • Eksportas ir tarptautinė prekyba
    • Tiesioginės investicijos užsienyje

    Together with Warwick Legal Network, ILS Fiduciaries and other long-term partners we help to register companies in different countries of the world. Moreover, we provide services of permanent legal servicing, tax, administration, accounting management and migration in more than 25 European countries, Belarus, Asia and the USA.