Zoho

Print

Juridicon ekspertai pripažinti Getting the Deal Trough nacionaliniu ekspertu asmens duomenų apsaugos ir privatumo srityje

2018-10-10 09:15
Acknowledgments

Jau ne pirmą kartą Juridicon komanda yra pakviesta bendradarbiauti su Getting the Deal Trough leidiniu Data Protection & Privacy, kuris skirtas apžvelgti asmens duomenų apsaugos reguliavimą, jo pokyčius ir tendencijas.

Nuo 2018 metų gegužės mėnesio Europos Sąjungos šalyse pradėjus taikyti Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (toliau - BDAR) asmens duomenų apsaugos reguliavimo aspektai ir jo tendencijos tapo itin aktualūs. Data Protection & Privacy teisinis vadovas suteikia jį taikančioms organizacijoms galimybę susipažinti su koncentruotai pateikiamu asmens duomenų apsaugos reguliavimu ne tik Europos Sąjungos, bet ir kitose šalyse.

Data Protection & Privacy leidinys skirtas teisininkams, įvairių organizacijų vadovams bei tiems, kurie svarsto verslo kūrimo galimybes. Atskirų straipsnių forma tarptautinių ekspertų perteikiama informacija tokiais asmens duomenų tvarkymo klausimais kaip reikalavimai teisėtam duomenų tvarkymui, duomenų saugumo įsipareigojimai ir pažeidimai, baudos, duomenų perdavimas, interneto naudojimas duomenų tvarkymui (cookies reguliavimas) bei elektroninių ryšių rinkodara, leidžia ne tik lengvai rasti reikiamą informaciją, bet ir supažindina su aktualiomis asmens duomenų apsaugos reguliavimo naujovėmis. Praėjusiais metais leidiniui pateiktas 27 šalių asmens duomenų reguliavimo apžvalgas, šiais metais papildė dar 3 šalys.

Džiaugiamės galimybe atstovauti Lietuvai  Getting the Deal Through teisiniame vadove bei įgytu Juridicon pripažinimu nacionaliniu ekspertu asmens duomenų apsaugos ir privatumo srityje. Tai mums tampa dideliu įvertinimu bei dar didesne atsakomybe tęsti ir plėtoti darbą ne tik asmens duomenų apsaugos, bet ir kitose srityse.