Zoho

Print

Teisinės aplinkos rizikos viešojo sektoriaus projektuose ir programose

2016 m. balandžio 22 d. Juridicon advokatas Laimonas Marcinkevičius PM Spring konferencijos LPVA seminare “Viešasis sektorius ir projektų valdymo išmoktos pamokos” skaitė pranešimą "Teisinės aplinkos rizikos viešojo sektoriaus projektuose ir programose". 

Pranešėjas apžvelgė teisės aktų ir teismų praktikos naujienas, aktualias viešojo sektoriaus projektus įgyvendinantiems projektų bei programų vadovams, pateikė savo įžvalgas dėl pasekmių. Taip pat analizavo 

su kokiais pagrindiniais teisiniais iššūkiais šiandien susiduria projekto vadovas kiekviename projekto etape? Kaip projektų vadovas turėtų pasirinkti prioritetus valdydamas teisines rizikas? Projektinio darbo sutarties įtvirtinimas Darbo kodekse palengvintų galimybes samdyti darbuotojus, turinčius reikalingus įgūdžius ir kvalifikaciją konkrečiam projekto rezultatui pasiekti. Praktinė nauda būtų tiek tradicinėms organizacijoms, įgyvendinančioms pavienį projektą ir ieškančioms jam darbuotojo, tiek organizacijoms, grindžiančioms savo veiklą projektų įgyvendinimu.

Pagrindinis konferencijos tikslas buvo išgirsti profesijos balsą. Kartu su įspūdingais pranešėjais bei įtikinančiais projektų valdymo lyderiais pateikti paskutines projektų valdymo žinias ir naujienas. Ir pagaliau sužinoti "Kokios rūšies projektų valdymo ieškote?"

Konferenciją organizavo Lietuvos projektų vadybos asociacija.