Zoho

Print

Juridicon advokatė stažavosi Ispanijos advokatų kontoroje

2015-10-28 18:00
Acknowledgments

Š.m. rugsėjo - spalio mėn. JURIDICON ilgalaikio bendradarbiavimo su Barselonos advokatų kontorora Bufete Mañá-Krier-Elvira, Barcelona (Barcelona) dėka, šioje kontoroje stažavosi JURIDICON advokatė. Stažuotės metu advokatė įgijo naujų žinių ir patirties, kuri, tikėtina, bus naudinga teikiant teisines paslaugas JURIDICON klientams. JURIDICON suteikė galimybę atlikti stažuotę advokatei, atsižvelgiant į jos ilgalaikį ir lojalų darbą kontoroje. Stažuotės metu kartu su ispanų kolegomis buvo parengtas straipsnis apie paveldėjimą "European Certificate of Succession from Spanish and Lithuanian perspectives". Straipsnį galite rasti čia.

Kartu su advokatų kontora Bufete Mañá-Krier-Elvira, Barcelona (Barcelona) JURIDICON jau daugiau kaip penkeri metai yra tarptautinio advokatų kontorų tinklo Warwick Legal Network (WLN) nariai. Tik rekomenduotos advokatų kontoros, kuriose atliktas kokybinis jų teikiamų paslaugų tyrimas yra kviečiamos prisijungti prie Warwick Legal Network. Tokia atranka užtikrina, kad visos WLN narės yra kompetentingos teikti aukštus kokybės standartus atitinkančias teisines paslaugas.

Kompetentingų Warwick Legal Network (WLN) priklausančių advokatų kontorų konsultacijos suteikia neįkainojamą pranašumą, kai prireikia pagalbos ruošiantis ir sėkmingai teikiant vienos valstybės sienas kertančias teisines paslaugas bei įgyvendinant tarptautinius verslo projektus. JURIDICON advokatas Laimonas Marcinkevičius yra tarptautinis JURIDICON atstovas santykiuose su WLN.