Print

Tarptautinis pobūdis ir patirtis

Nuo 1996m. teikiame teisines paslaugas tiek užsieniečiams, pradedantiems ir vykdantiems savo verslą Lietuvoje, tiek ir Lietuvos verslininkams, investuojantiems užsienyje. Daug metų artimai bendradarbiaujame su advokatų kontoromis, apskaitos ir audito firmomis, verslo konsultacijų įmonėmis, bankais įvairiose pasaulio šalyse.

Nuo 2003m. JURIDICON bendradarbiauja su tarptautiniu patikėtinių tinklu ILS Fiduciaries, nuo 2010m. yra narė nepriklausomų advokatų kontorų tinklo Warwick Legal Network, teikiančio aukštos kokybės teisines paslaugas klientams tarptautiniu mastu ir apimančio atrinktas advokatų kontoras iš beveik 30 Europos šalių. Taip pat bendradarbiauja su Moore Stephens, turi ilgamečius partnerius Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje bei kitose šalyse, kurių neapima minėti tinklai.

Nuo 2015m. JURIDICON tapo tarptautinio teisininkų tinklo AEA, kurio biurai yra visame pasaulyje, nare. AEA apima visas 193 Jungtinių Tautų šalis, papildomai Taivanį, Kosovą ir Palestiną.

JURIDICON taip pat yra Lietuvos verslo konfederacijos nariai. Lietuvos verslo konfederacija – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Ji yra Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) oficiali atstovė Lietuvoje ir dalyvauja Pasaulio rūmų federacijos (World Chamber Federation) veikloje.

JURIDICON vadovaujantysis partneris advokatas Laimonas Marcinkevičius yra Tarptautinės advokatų asociacijos (IBA) ir Tarptautinės mokesčių planavimo asociacijos (ITPA) narys, taip pat asocijuotas Amerikos advokatų asociacijos (ABA) narys.

Partneriai