Print

Teisinės paslaugos

Jei Jūsų verslui reikia teisininkų ar patikėtinių, kurie išmano Jūsų veiklos bei interesų sritis ir gali teikti kokybiškas paslaugas, padėsiančias pasiekti sėkmę, neabejodami galite kreiptis į advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON profesionalų komandą. Mūsų advokatų kontoros teisininkai per daugiau kaip 20 metų teisinės praktikos ne kartą nagrinėjo ir sprendė įvairiais problemas bei iššūkius, su kuriais Jums tenka ne kartą susidurti kasdien ir, tikėtina, dar ne kartą teks susidurti ateityje tiek įprastame versle, tiek projektinėje veikloje.

Nemokama konsultacija

JURIDICON advokatų kontoros specialistų įsipareigojimas kliento interesų prioritetui ir nuolatiniam tobulėjimui, patirtis, įgyta per 20 metų, optimizuoti paslaugų teikimo procesai ir artimas bendradarbiavimas su užsienio partneriais suteikia galimybę pasiūlyti vertę kuriančius sprendimus, teikti verslui platų spektrą teisinių paslaugų.

 

 

Pirmiausia mums rūpi, su kokiomis problemomis Jūs susidūrėte ar kokių rizikų siekiate išvengti. Jas nustatę, naudodami savo unikalią, daugiau kaip 20 metų patirtimi paremtą tarptautinę praktiką, pateiksime Jums vertę kuriančius sprendimus.

Nesvarbu, ko siekiate:

  • pagerinti savo prekių ar paslaugų kokybę
  • efektyviau vykdyti veiklą
  • užmegzti naujus komercinius ryšius
  • plėsti veiklos rūšis
  • įžengti į naujas rinkas

ar tiesiog ieškote kokybiškų teisinių konsultacijų – Juridicon advokatų kontoros specialistai galės Jums padėti šiais ir visais kitais klausimais: tiek aptarnaudami nuolatos, tiek vykdydami atskirus (ad hoc) Jūsų pavedimus.

Pripažinimai

Susisiekite 
Advokatas, mokesčių konsultantas, teisės projektų vadovas
Telefonas 
+370 5 2691101
Faksas 
+370 5 2691010
Mobilus telefonas 
+370 612 11222
El. paštas 
laimonas.marcinkevicius@juridicon.lt